Skip to main content

Topic: Tko je (opet) izgubio jedrilicu... (Read 4443 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tko je (opet) izgubio jedrilicu...

Reply #15
Slućaj riješen, Lesi se vratio kući !
Ja i kolega smo odmah primijetili da je model znalački uređen: nosač servača lijepljen sa epoxy+mikrobaloni, Octava prijemnik, CamCarbon graupnerice, ali posebno nas je oduševio Sentry ESC koji se nekada prodavao na HK. Sentry je bio čuven po tome što je imao i poseban dodatni konektor na koji se spajao balansni sa baterije i prekinuo bi motor ako bi samo jedna ćelija otišla prenisko, a šlag na kraju: programirao se sa običnim TGY (HobbyWing) programatorom kao i svaki Basic, Plush ili ranije serije sa RC-Timera.
Danas svako-malo pa izađe neka serija ESC bez programatora, pa se onda igraj Mozarta i pogađaj što si izbarao.. :D

Ako je netko zainteresiran za ovu Sentry seriju, može se još zaguglat: http://www.aust-rc-tech.com.au/gallery/ESC%2B%2526%2BBEC/turnigy-sentry-40amp-electronic-speed-controller-trs40a/83511

Damir

Odg: Tko je (opet) izgubio jedrilicu...

Reply #16
Mislim da imaš još u ponudi 30 a sentrija , barem je bio zadnji put kad sam ja gledao.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Tko je (opet) izgubio jedrilicu...

Reply #17
Ima ga i Zed, samo 60A!

Prije par mjeseci je bio opet u ponudi sentry na hobbykingu!

Odg: Tko je (opet) izgubio jedrilicu...

Reply #18
Ok boyz, tema se polako gasi..čuvajte vaše modele da ih ja nebi pronašao  :D !

Ako netko naleti na Sentry, neka odmah javi !

D.

Odg: Tko je (opet) izgubio jedrilicu...

Reply #19
Zašto ste se tolko popalili na Sentry? Zato kaj nadgleda ćelije ili zato što je stvarno robustan regler koji će popit i 100A u "naletu" i neće ni trepnut?
Ja sam ga sačuvao zbog ovog drugog, ovo za ćelije nisam nikad niti spojio :D

 

Odg: Tko je (opet) izgubio jedrilicu...

Reply #20
Robustan + imam progCard + nadzor ćelija-ako baš moram cijediti do kraja (tada mi ne treba FLVS-01).
D.