Skip to main content

Topic: Trešnja ruku (Read 2921 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Trešnja ruku

Koliko vremena treba proći dok mi se ruke prestanu trest tijekom leta?

Odg: Trešnja ruku

Reply #1
Nakon konzumacije 3 pive.
Lp,
Alex

Odg: Trešnja ruku

Reply #2
Ha, to nisam probao.  :D :D .

Odg: Trešnja ruku

Reply #3
Malo se šalim...al probaj za početak barem s jednom pivom  :)
Lp,
Alex

Odg: Trešnja ruku

Reply #4
Pet-šest totalki....tu negdje .
Inaće pšenićna obavezno, sve drugo je bućkuriš!
Kasnije kada se navućeš na adrenalin, zanimlivi su ti samo maideni... mene je jednom Wespen na livadi probudio dok sam letio neki model..
Damir

Odg: Trešnja ruku

Reply #5
A kako tek pravi piloti  :D :D . Kao u "Klokan Jack", loče dok se onesvijesti pa onda ide letit.

Odg: Trešnja ruku

Reply #6
"Kada se navučeš na adrenalin, zanimljivi su ti samo maideni..."


Mislim da to dosta ovisi što i kako letiš. Recimo uzmeš vježbat 3D ili prašit se 200km/h sa nekim modelčićem - dosta ti se tresu ruke :D

Odg: Trešnja ruku

Reply #7
Zed totalno upravu, ja negdjeprije imao maiden sa zagijem, štrepiš kao da ti je prvi put
(mislim prvi let) :D , sve ostalo je rutina ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Trešnja ruku

Reply #8
Čekaj, onda je na aeromitinzima slična situacija kao kod mene na slavlju petrove. Par sanduka pive, konjak, rakija, janje i prase  :D :D

Odg: Trešnja ruku

Reply #9
"Kada se navučeš na adrenalin, zanimljivi su ti samo maideni..."
Mislim da to dosta ovisi što i kako letiš. Recimo uzmeš vježbat 3D ili prašit se 200km/h sa nekim modelčićem - dosta ti se tresu ruke :D
Pa gle, sve je to individualno.... možda sam se krivo izrazio....teško je reči da li je to 5 letova, 5 kreševa, maiden ili kada ti krepa servo u zraku, a ruke i dalje mirne !

Htio sam reči, da postoji jedan relativan znak da možeš letiti bez tremora ruku...dakle ako istovremeno letiš model i obaviš malu nuždu, a da pri tome model ne strada - leti normalno i da ne 'smočiš' nogavice i obuću, e onda je sigurno da ti se ruke ne tresu !  :D
Provjereno !
Damir

Odg: Trešnja ruku

Reply #10
Da, cuga je uvijek u igri. Jedna dve pive, da se "osokoliš" :)
Ja imam tremu pred publikom uvijek mi je drama kad ima vise ekipa na livadi haha

Najveci strah dosad mi je bio neki dan: lansiranje Elfa na Vidovoj Gori :D a tek slijetanje uuujoooj

Odg: Trešnja ruku

Reply #11
"Kada se navučeš na adrenalin, zanimljivi su ti samo maideni..."
Mislim da to dosta ovisi što i kako letiš. Recimo uzmeš vježbat 3D ili prašit se 200km/h sa nekim modelčićem - dosta ti se tresu ruke :D
Pa gle, sve je to individualno.... možda sam se krivo izrazio....teško je reči da li je to 5 letova, 5 kreševa, maiden ili kada ti krepa servo u zraku, a ruke i dalje mirne !

Htio sam reči, da postoji jedan relativan znak da možeš letiti bez tremora ruku...dakle ako istovremeno letiš model i obaviš malu nuždu, a da pri tome model ne strada - leti normalno i da ne 'smočiš' nogavice i obuću, e onda je sigurno da ti se ruke ne tresu !  :D
Provjereno !
Damir

Neee, onda je sigurno da termičariš s jedraljkom :D heehe
Nije da spustam jedrilice, i sam sam navucen na njih, ali ponekad stvarno znam pustit da se vrti, palit pljuge, svasta :)



 

Odg: Trešnja ruku

Reply #14
Ma ne bi ni uspio upalit, vjetar, ovo-ono :D


Uglavnom, da zaključimo: Trešnja ruku završava sa puuuuno letenja (iskustva). Ili s rakijom :D