Skip to main content

Topic: Novi update (Read 32538 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novi update

Reply #76
Neznam kako drugima, ali meni fali sat na forumu, da li je moguće postaviti sat na forumu
To mi je korisno jer vidim kad sam zadnji put bio na forumu, nažalost ovako neznam,

lp

Kakav sat? Di da to stavim?

citat još uvijek ne radi
LP,
milan
---

Kaze ekipa da je to bug sa WYSIWYG editorom i web-kit browserima.
Kliknes na text polje i onda stisne quote i onda radi.
Nema neki pravi fix trenutno
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #77
Neznam kako drugima, ali meni fali sat na forumu, da li je moguće postaviti sat na forumu
To mi je korisno jer vidim kad sam zadnji put bio na forumu, nažalost ovako neznam,

lp

Kakav sat? Di da to stavim?

citat još uvijek ne radi
LP,
milan
---

Kaze ekipa da je to bug sa WYSIWYG editorom i web-kit browserima.
Kliknes na text polje i onda stisne quote i onda radi.
Nema neki pravi fix trenutno


Ok, ja sam našao drugačiji način da osokolim citat - moram kliknuti dolje da zatvorim prozor "brzi odgovor", i onda citat radi. Nema više one poruke "učitava se".

Odg: Novi update

Reply #78
Pa bio prije sat u lijevom gornjem dijelu foruma,
Probaj ga opet gore negdje staviti
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Novi update

Reply #79
Ma stalno neke greske i zafrkancije otkad je promijenjen izgled.

Ajde, molim vas, barem dodajte dodavanje priloga u temu/post PRIJE objave posta i sa nekim progress barom jer mi puno puta krepa prijenos i onda pisi sve ponovo i dodavaj...

Evo slozeno. Sada oni koji preko modema gledaju forum mogu uzivati :)
Probaj pa javi jel ok.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #80
Sad nece crknuti nego ce ti objaviti post i prijaviti jel sve uspio uploadati.
Pa mozes onda naknado editirati attachmente
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #81
Meni u chromu i dalje ne radi citat, stisnem da bi nekom odgovorio na post pritiskom na citat stoji samo učitava se i tako u nedogled.

Odg: Novi update

Reply #82
Meni u chromu i dalje ne radi citat, stisnem da bi nekom odgovorio na post pritiskom na citat stoji samo učitava se i tako u nedogled.


Objasnio je Wespen da je to bug! ... kliknes prvo s misem u polje gdje odgovaras "brzi odgovor" ... kao da kreces pisat ... i onda kliknes "citat" i stvar radi! ;)

Odg: Novi update

Reply #83
Meni u chromu i dalje ne radi citat, stisnem da bi nekom odgovorio na post pritiskom na citat stoji samo učitava se i tako u nedogled.


Još jednom, magija:


Dolje imaš "Brzi odgovor" i pripadajuću strelicu. Klikni na nju i zatvori taj prozor. Sada klikni na citat i uživaj. :)


Q

Odg: Novi update

Reply #84
Meni u chromu i dalje ne radi citat, stisnem da bi nekom odgovorio na post pritiskom na citat stoji samo učitava se i tako u nedogled.


Objasnio je Wespen da je to bug! ... kliknes prvo s misem u polje gdje odgovaras "brzi odgovor" ... kao da kreces pisat ... i onda kliknes "citat" i stvar radi! ;)
A znam da sam negdje pročitao o nekom bugu samo sam ljen bio listat, sry. dečki. u pravu si klik dole pa na citat i radi.
thnx

Odg: Novi update

Reply #85
Jedno pitanje za Wespena!


Jel bi se moglo sloziti kada se klikne na "[glow=red,2,300]Novi postovi od vaše zadnje posjete[/glow]", kada se izlistaju postovi
da se klikom na post ode na "last unread post in topic"?!


Ovako moram klikat na stranice i trazit gdje sam stao! :)  ... puno foruma tako funkcionira i mislim da je funkcionalnije! :) :)

Odg: Novi update

Reply #86
Pa klikens na ovu ikonicu "Novo" i odvede te na zadnji neprocitani.
Si mislio da stavim na cijeli tekst?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #87
Nisam znao da to postoji ... tnx! :)

Odg: Novi update

Reply #88
Molio bih da se doda da youtube videi koji pocinju sa https budu isto prepoznati i prikazani na postu kao i oni sa http samo. A i za one kratke linkove tipa youtu.be isto tako.

Done. Aeva plug-in to trenutno ne podrzava, ali je slozeno preko malog hacka sa censored words :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #89
Imam jedan prijedlog, temu "predstavite se" da je zakačiti odmah ispod "Pravila ponašanja na forumu" da bude uočljiva?
Mnogi novi članovi je ne primjećuju. To je samo prijedlog pa ako je još netko za to...?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.