Skip to main content

Topic: Još jedna jeftina stanica - sa telemetrijom ?! (Read 2193 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Još jedna jeftina stanica - sa telemetrijom ?!

Reply #2
Jako mi se sviđa.Bi bila dobra za quadcopter?I kolki domet mozemo ocekivati od kineza?


Odg: Još jedna jeftina stanica - sa telemetrijom ?!

Reply #4
Nekak mi s tom kratkom antenom djeluje manje "muški" ...
DX9, e to je antena ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Još jedna jeftina stanica - sa telemetrijom ?!

Reply #5
To je FlySky radio (FS-i6) - kao i svi ostali TX koji se zovu Turnigy.
http://www.banggood.com/FlySky-FS-i6-2_4G-6CH-AFHDS-RC-Transmitter-With-FS-iA6-Receiver-p-922606.html

FlySky je vjerojatno najveći OEM proizvođač RC radia na svijetu (po količini/komadima - ne kvaliteti cijeni itd). Sve što se zove Turnigy, Eurgle, iMax , Carlson itd itd - sve do najjednostavnijih TX za dječje igračke   dolazi iz FlySky fabrike.

@Davor - ta "muška" antena na DX9 je plod mašte marketing stručnjaka (i samo komad plastike). Prava antena je običan komadić koax kabla (ma sve su takve i inače).

[attach=1]

Na svu sreću DX9 ima još jednu antenu u ručki - pa je ipak pravi diversity radio. Nemam pojma kako te dvije antene rade kad se koristi wireless trainer ili telemetrija - jedna jedno a druga drugo ili negdje postoji još koja antena.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

 

Odg: Još jedna jeftina stanica - sa telemetrijom ?!

Reply #6
Wireless trainer radi savršeno.
DX9 ima u sebi i DSMX prijemnik, posebno sa svojom antenom koja nije izvučena van, ne treba, jer je učenik u krugu od 10ak metara, a to je sasvim dovoljno.



Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.