Skip to main content

Topic: OPREZ: ZBOG KAMERE u autu, u Austriji vaš mogu kazniti sa 10.000 eura! (Read 4841 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: OPREZ: ZBOG KAMERE u autu, u Austriji vaš mogu kazniti sa 10.000 eura!

Reply #15

kaj se tice laznog svjedocenja, tu je zakon savrseno jasan, i za to nije predvidjena novcana kazna, nego bajbukana

sad, kaj su ovi tocno rekli i kaj se dogodilo...

koliko sam shvatio, sve je na kraju dobro zavrsilo


Odg: OPREZ: ZBOG KAMERE u autu, u Austriji vaš mogu kazniti sa 10.000 eura!

Reply #16
Onda i presretačima treba ukinut kamere :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: OPREZ: ZBOG KAMERE u autu, u Austriji vaš mogu kazniti sa 10.000 eura!

Reply #17

kaj se tice laznog svjedocenja, tu je zakon savrseno jasan, i za to nije predvidjena novcana kazna, nego bajbukana

sad, kaj su ovi tocno rekli i kaj se dogodilo...

koliko sam shvatio, sve je na kraju dobro zavrsilo



stari je išao od strane juga prema sjeveru onom cestom kod avenumola...3 trake ravno 2 lijevo prema na dubrovačku a koliko je za desno nisam ziher.
ovima za lijevo je bilo crveno i tu su pješaci hodali.
u ove tri trake su iši auti i svima je bilo debelo zeleno
gle frajer se zažpurao svom silinom po trotoaru ... prošao ovaj dio gdje je zeleno i vjerojatno skužio da je na ostatku semafora njemu crveno i počeo kočiti ko sivonja.. vjerojatno prednjom kočnicom jer je bicil ostao na trotoaru a on je preletio preko volana i pao starom pod auto.
znate kak to ide i stali su svi... skupila se rulja ... dobar dio frajera pozna jer je valda iz zgrade preko puta i sreča da je hitna i policija bila tamo za par minuta jer bi ovi bili zatukli mog starog.
vozači auta ispred i iza staroga i pored tvrdili su ono kaj i stari da je njemu bilo zeleno.
ja sam sa sobom ponio kameru i snimio režim rada semafora i točno je bilo tak da je crveno za desno a zeleno ovima za ravno. dok je policajac tvrdio da nema šanse da semafori rade tako i da je svima bilo crveno. ??? ??!!!!? ??? ?  ali onda su kasnije ipak sjeli .. proučili režim rada semafora .... i bogu fala nabavili snimku kamere sa avenu mola.
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

 

Odg: OPREZ: ZBOG KAMERE u autu, u Austriji vaš mogu kazniti sa 10.000 eura!

Reply #18
Ima koja kamera da pokazuje brzinu na ekranu-mislim to je kompromitirajuće za vozača. Ili ubaciti običnu kamerericu, snimač na SD karticu i onaj OSD na HK-a