Skip to main content

Topic: Modelari na Bundekfestu od 16h (Read 6222 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelari na Bundekfestu od 16h

Reply #15
Pa nemoj tako Tom, pa s ovim su si samo osigurali sredstva za sljedecu godinu, a njega su sigurno pocastili s jednom majicom za trud i to s natpisom Zrakoplovno-tehnički savez :D

Odg: Modelari na Bundekfestu od 16h

Reply #16
ustvari, sad mi pada na pamet par pitanja
sto bi savez trebao promijeniti?
koliko clanova foruma su clanovi nekog kluba koji je clan saveza?
sto su oni kao clanovi ucinili na promjeni ponasanja saveza/svojih klubova?

ja nisam niti clan nekog kluba, niti clan saveza, tako da me se u principu ne tice
grad zgb zdrobi od moje prireza puno vise na bozicne lampice u mesnickoj nego kaj njima istrpa, tak da se ne osjecam ni sa te strane zakinut

cisto da potaknem raspravu :)

u zadnje vrijeme su ovakve teme citanije nego one o modelima :)

Odg: Modelari na Bundekfestu od 16h

Reply #17
Sta bi trebalo promjeniti?

Mozda prestati dijeliti novce svih nas toj gamadi!

Odg: Modelari na Bundekfestu od 16h

Reply #18
Dakle,znam pjude iz neke druge priče.
Postoji jedan klub na papiru kojeg je vodio čovjek koji se razbolio i to sad stoji.
Budući da se ja ovim našim hobijem bavim manje-više aktivno,ponudili su mi da ja preuzmem klub,skupim neku ekipu i da se javljamo na natječaje kada se dijele neki novci za razvoj tehničke kulture i sl. Te da te novce upotrijebimo za neki model ili nešto za klub,a jedina obaveza je da se pojavimo na ovakvim zbivanjima,a za što su plaćeni troškovi.
Neznam o kakvim iznosima može biti govora jer tek danas idemo na prvi sastanak da to malo stavimo na papir.
Eto,to je tek nekakav početak pa ću vidjeti ima li smisla pa sve objavim.
Svaki sa jet,naputak i kritika su dobrodošli!
Lp!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

 

Odg: Modelari na Bundekfestu od 16h

Reply #19
pranje love!