Skip to main content

Topic: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310 (Read 2458 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #2
2m raspona i 285g. Pluta po zraku

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #3
Uvijek mi je osobit gušt bio izrada i letenje slowflyera, ali ovo je jedna sasvim nova dimenzija :)

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #4
@Živio Strah , uvažavajući efektnost  ovakvog letenja ,želim Ti naglasiti da su ovi modeli djelomično napunjeni helijem.Možda si znao ,možda nisi.Prije par godina sam prvi put vidio natjecanje  indoor scale aviona u Austriji ,  i taj helij mi je malo ''pokvario'' opći dojam... :-\
rekla bi Gđa Milka Babović..... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #5
Hehe, tek kada sam drugi puta pogledao sam skontao da se vidi da je trup napuhan, možda i krila?
Da, to definitvno malo smanjuje opći dojam :)

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #6
Vidis, vidis to mi nije palo na pamet da takvi modeli mogu biti napunjeni helijem, a bas sam pomislio kako su bas fora   :)

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #7
Preloše...čovjek je nekad dizajnirao odlične modele poput Acromastera a sad pravi balone :D

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #8
@Hej Zlatcom , kada si blizu ,u dvorani,onda tek vidiš da je to lebdenje a ne letenje ,druga stvar je da su loše napravljeni,u smislu da  sliče na dječje plastične patkice za plivanje i kupanje ,pod šifrom : ''Prvi put na moru''.... :D :D :D...Ali neka se ljudi vesele  :-X....LP
Pouka:Kakva potražnja takva i ponuda...a može i obratno... :-[
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #9
Već na prvi pogled uočava se da sa tim modelom nešto nije u redu.
Odnos njegove veličine i jako male brzine.
Stvar bi ''držala vodu'' da ima ugrađene motore koji mu daju potisak, nešto slično kao kod multirotora.
U svakom slučaju gledanjem ovog jubitoa shvaćamo zašto se film naziva ''sedma umjetnost''.

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #10
Sjećaš se Žele ,kada si izrađivao sobne mikromodele...to je bila fora...a drago mi je da smo raskrinkali  ove prodavače magle i sedme umjetnosti.....ili ti ga vulkanizere... ;D
Veliki pozdrav Vukovaru.

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Indoor airshow Leipzig - RC Airbus A310

Reply #11
Sjećam se Barba, kao da je juče bilo.
Hvala na pozdravima i dobro zdravlje i povoljan vjetar!