Skip to main content

Topic: Deset godina zajedno (Read 6127 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Deset godina zajedno

Reply #15
Imam par stvari od Hiteca i moram priznat da su im proizvodi vrhunski, aurora 9 je jedan od njih ali im zamjeram bočne slidere koji su dosta nemirni ne znam zašto tako ali moram naći riješenje kamera na zenu uvijek titra lagano. Od mpx imam malašnog merlina isto tako nemam riječi koliko mi se dopada taj mališa zvrkast preživio je svašta.

Odg: Deset godina zajedno

Reply #16
Mini Fly , dobro zboriš , isti problem sam imao sa Futaba T8FG ,jer letim sa palčevima,pa sam u početku nehotice,kažiprstima, aktivirao flapsove preko bočnih slajdova , sve dok ih nisam prebacio na tri pozicijski prekidač.Držim da je za letenje palčevima idealna MPX  SX (9/16) , sa slajdovima ''ispred nosa'' a možeš i vizualno kontrolirati otklon. 8)
Tako da Ti želim novu MPX i puno zdravlja... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Deset godina zajedno

Reply #17
1963 First digital-proportional transmitter with analog servos
1967 Introduction of 'digital proportional' servos.
1968 First mini servo
1971 First micro servo
1975 FM technic and 10khz raster
1976 First programmable transmitter
1977 Introduction of multinaut system
1978 434mhz with interchangeable crystals
1979 First digital system with modulsystem

Izvor:  http://www.rc-soar.com/multiplex/index.htm

I Englezi su izmislili fodbold pa su tek 10 na fifa-ina listi ;)

Odg: Deset godina zajedno

Reply #18
@Damire ,good point ,osobno uvijek govorim  da mi se nešto SVIĐA / DOPADA , više nego ono drugo....da nije tako zar bi kupio dvije najlijepše , ujedno najkvarljivije, Alfe Romeo u životu... :D :D :D ...''sekondi gušti''...LP profesore.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Deset godina zajedno

Reply #19
@Damire ,good point ,osobno uvijek govorim  da mi se nešto SVIĐA / DOPADA , više nego ono drugo....da nije tako zar bi kupio dvije najlijepše , ujedno najkvarljivije, Alfe Romeo u životu... :D :D :D ...''sekondi gušti''...LP profesore.
Barba Mes, u mojem selu postoji izreka: dok se ekipa svadja da li su bolje plavuše ili crnokose, šmekeri rade i šute jer znaju da su najbolje - brinete !
I tako u krug uz zamjenu boja..  :D :D
Damir

Odg: Deset godina zajedno

Reply #20
De i mene sad nazovite BUDALOM kosto ste onog covjeka nazvali. :D

Odg: Deset godina zajedno

Reply #21
@Feđa živio , osobno nemam saznanja o novim  najboljim predajnicima (vjerovatno postoje) a za mene jedini dostupni su bili ovi spomenuti Futaba i MPX (a i oni su meni  skupi) , i zadovoljan sam ,jer za bolje ne znam...naravno da sam spreman prihvatiti i kupiti (ovisno o mogućnostima) svaki idući recenzirani TX...nekidan sam čitao dosta o Taranisu ..open ... itd i kažu da je to budućnost... :-\

@ Damire , koji TX je brineta? ...da se i ja omastim.... :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes