Skip to main content

Topic: Molio bih sve koji imaju iskustva sa helićima za mišljenje o jednom gyru (Read 1536 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Molio bih sve koji imaju iskustva sa helićima za mišljenje o jednom gyru

Dakle, da li je ovaj     ---> Assan GA-510 Tail Lock Gyro
                                  ljink: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8951

...dovoljno stabilan za čovjeka početnika u heli-maniji ili je neki jeftiniji bolji ili pak skuplji(Spartan or something)?
Mislim, hvale ga na HC-u, al' više vjerujem domaćim ljudima.  8)


Puno sam zahvalan unaprijed na odgovorima.

Note: još se dvoumim između klasa 450 i 500, pa da li je taj gyro, ako je ok, dobar za obje klase?
j***te, kad malo razmislim...Trošimo život uprazno, a jedino smo njega dobili besplatno...

 

Odg: Molio bih sve koji imaju iskustva sa helićima za mišljenje o jednom gyru

Reply #1
Imam ga i zadovoljan sam. Kupio ga je kolega za svoj heli ali je skroz odustao od tog sporta i dao ga meni. Ima pregršt opcija pa i opciju za vrlo brza 760us serva. Inače držanje je sasvim ok i pri vrlo jakim piruetama i praktično odmah ga zaustavi. Imam ga na Raptor-u 30 koji je veliki helić gdje dodatno negativno utječe vibracija nitro motora ali je montiran preko jednog sloja dvostruko samoljepljive spužvice, zatim tanki lim i opet spužvica. Ima i jednostavno riješen meni na samom gyru i kad ga mehanički dobro podesiš još možeš u fino na njemu podesiti i sve pratiti na njegovom lcd ekranu. Budući da ću vjerovatno prodati taj drugi helić ići će možda i gyro odvojeno u prodaju za nekih 300kn pa ...
Jebo struju, samo nitro i benzin.