Skip to main content

Topic: pomoć pri odabiru opreme (Read 2483 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoć pri odabiru opreme

pozdrav kupio sam prošle godine dron od jednog vašeg člana foruma pa me zanima dali mi netko može pomoći u odabiru 3s baterije, radio stanice i 5.8 recivera za televizor da mogu prenosit sliku sa fpv kamere na televiziji. to su djelovi koji mi fale pa me zanima vaše mišljenje.. čisto da se zna mogu reći da sam amater koji ima nekoliko sati letova sa manjim vltoys igrackama ..ovo je sad nešto ozbiljnije ali opet netreba mi profi kontroler već nešto dovoljno dobro za moje skromne potrebe ... neznam dali će vam trebati više informacija o dronu ukoliko treba budem naknadno postao...

Odg: pomoć pri odabiru opreme

Reply #1
Uvijek smo tu da pomognemo ali daj malo napisi kakav je to sad dron koji motori regleri velicina itd itd,koji odasiljac videa je gore jer nitko ne moze na slijepo nesto bubnuti pa to sve međusobno bude kompatibilno.

Odg: pomoć pri odabiru opreme

Reply #2
.. ne razumjem se baš u rc ..tj. nov sam u tom svijetu...to se vidi vjerojatno iz gornjeg posta... budem poslao specifikacije drona ..hvala unaprijed

Odg: pomoć pri odabiru opreme

Reply #3
Nas kak se kaže, slika je ko tisuću rijeci  ;)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: pomoć pri odabiru opreme

Reply #4
E tako je  ;D



Odg: pomoć pri odabiru opreme

Reply #7
dali mi neko moze savjetovat koju radio stanicu za ovaj quad znaci nesto ne pre skupo sobzirom da necu ispitivat nikakve granice letenja treba mi nesto za početak ... hvala


 

Odg: pomoć pri odabiru opreme

Reply #9
hvala ti na pomoći ;)