Skip to main content

Topic: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA (Read 103322 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #120
A čuo sam da ima još zagija koje dvojca bacaju dok je gazda, ne taj gazda, na komandama :-)

 
 
mi smo napredovali...sada je "posada" zagija s 3 pala na dva člana..kada jednog dana složim pedalu za rampu ostat će samo lik na komandama  ;)
 
zagi1.wmv#!
 
Toni

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #121
Izradio nosac motora. Nosac je od pertinax-a (stampana ploca za elektroniku).


Mišo, obično ima malo problema zalijepiti pertinaks ili vitroplast na stiro: ili upotrijebi specijalni 'foam-safe' CAK ili pločicu izbrusi malo grubljim brusnim papirom, da se stvore kao neke 'pruge' i onda zalijepi na stiro sa epoxy. Samo naprijed, dobro ti ide!
Damir

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #122
Da, to sam vec uradio. Znaci, strana koja ide na stiropor je obradjena grubim smirglom tako da je ta strana hrapava.
Ociscena alkoholom i nakon toga PU ljepilom zalijepljena za krilo. Pored nosaca stavljen L komad koji je osigurao da je sve "pod spagu" jer je krilo na stolu u svojim "soskama" tj. MAC linja je paralelna sa povrsinom stola a nosac motora je upravan na povrsinu stola. Spoj sam probao povalciti rukom i nije popustio iako sam se trudio :)
Bice tu jos i traka tako da mislim da ce sve da bude ok.
Nastavak gradnje veceras i sutra (slobodan dn :) )
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #124
Mislim da ovaj gps nije točan ili nije zabilježio najbrži prelet (prelet na minuti filma).

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #125
Plavi ako možeš skinuti zvuk i ubaciti u onaj programčić da vidimo stvarnu brzinu.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #126
rclija na 4S ;D
MOV01469.MP4
 
 
je.. gps i telefon od 5000 kuna,  za te pare bi iznajmio patrolu sa radarom da me snimi i napiše kaznu :D :D :D
 
 

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #127
Danas me gyro prepilio u zraku slike stavim kasnije :( :( da i motor nismo uspjeli nači :(


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #128
kad letiš ko leptir, svugdi te ima, teško te izbjeć... ???
jbg, novi motor če uskoro donjet poštar, a i onaj izrezani te čeka mjesecima
sad je pravo vrijeme za novi :)

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #129
Čujemo se sutra u vezi zagija nemrem ja bit dva dana bez njega 8) :P

Kako je prošlo vama u Štakorovcu?

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #130
super tigar spušten ko po tračnicama,
zagi nije ni poletio, antena mi se slomila??  i servo je jučer radio ali danas ne???
uzeo nikola 2700 i 45esc ,v-tail, 2x 6x3 i 6x4 kad je čuo da ču prodat, odma se predomislio. i hoče crveni zagi...
easystar pao...  mali fokker spina okolo nema ogrebtine a i davor je nitrirao zrak
u 6 smo več doma bili


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #132

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #133
ne mislim :D :D :D
kupujem :D :D :D
turniyshit, he hvala :D :D :D
nabavi mi nacrt! ti sisi dobar s njima, i uvečaj ga za 30% pa čemo probat 2770+6s