Skip to main content

Topic: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA (Read 103230 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #330
Danas sam zaljepio vertikalac za trup i nabrusio se ko konj :'(
ali sad več pomalo liči na nešto evo par slikica


[attach=1]
[attach=2]
[attach=3]

ide još malo brušenja pa onda staklo

lp lija


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #332
Dobio sam od denisa a on pak od gyra ali mislim da je stirodur
i jako je težak zato skidam koliko mogu

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #333
Madmax  :)
Izlazna treba bit tanja i gornji dio repa duzi
Sharktail   8)

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #334
evo napokon se malo uhvatio zagija
stavio sam gornju stranu u staklo i pitam se jel NUŽNO staviti i donju stranu?


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #335
stavi bar traku  s jedne  na drugu stranu, bliže prednjem dijelu

a vidi nereda :D

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #336
Opa vidim da to bude spremno ovaj vikend ;) super izgleda 8)
a i F se popravio  8) a ja nemam niš za vozit :'( jer ako ubijem zagija od frenda........ ;D
nemrem na poso :D


lp lija

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #337
lijo a što je sa štakorom....mi bi još snimaka...
 
 
lp
 
Toni

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #338
E Toni štakor čeka toplije dane i novi set up onaj je bio spori :D :D ma šalim se skupljam za pravi set up s het motorom
tako da tek kad malo zatopli.


lp lija

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #339
Moj KFM4 je danas letio
http://www.flyfreak.net/zagi/i-jos-jedan-zagi/msg32238/#msg32238


Napravljena dva leta, po oko 2 minuta. Model JAKO odgovara na komande.
CG bi mogao da ide malo jos naprijed i otkloni kontrolnih povrsina su poveliki tako da ce obavezno da se isprogramira i dual-rate na, za pocetak, 50%.
Mogao bih i da probam sa tezom baterijom koja bi rijesila problem CG-a i produzila vijeme leta.
AUW za 1300mAh je 430gr.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #340
Moj KFM4 je danas letio
http://www.flyfreak.net/zagi/i-jos-jedan-zagi/msg32238/#msg32238


Napravljena dva leta, po oko 2 minuta. Model JAKO odgovara na komande.
CG bi mogao da ide malo jos naprijed i otkloni kontrolnih povrsina su poveliki tako da ce obavezno da se isprogramira i dual-rate na, za pocetak, 50%.
Mogao bih i da probam sa tezom baterijom koja bi rijesila problem CG-a i produzila vijeme leta.
AUW za 1300mAh je 430gr.
Probaj uključiti EXP, recimo 30 ili 50% pa vidi kakve su reakcije. Ako to ne ide, možda zakvačiti sajlu bliže centru serva da nemaš tako velike otklone (odnosno , što dalje od elevona na samom kormilu ! ) .
Damir

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #341
Linkovi su vec postavljeni na najkraci dio tj. na prvu rupicu :)
Izgleda da su mi hornice na elevatorima/eleronima kratke pa je poluga i na tom  kraju kratka i daje opet velike otklone.
Sa expo i DR cu da se malo igram.
Glavno je da ptica leti, sad je treba izdresirati :)
A onda i perje sredit`
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #342
Odrezana kabina i vidi se da ima dosta mjesta za elektroniku
[attach=1]

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #343
evo i mojeg rada :D prvi je :D recite ako sam nesto krivo napravio :D nesto sam zaboravio reci a vazno je,model je napravio doslovno g. diogen jer mi je on poklonio jezgre folije itd ja sam trebo nabavit ljepila i te sitnice,i evo ovim putem mu se zahvaljujem :D

gotov ali treba jos par sitnica napraviti :

jedna zajednicka :D :

gotov do kraja :

i sad jedna umjetnicka :D :

pozz Matija

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #344
Vidi se da si si dao truda i mislim da će zagi jako dobro letjeti, možda jedan mali tehnički savjet, naime ako dobro vidim, regler si zalijepio vrućim lijepilom to možda u prvi mah izgleda stabilno al se ja ne bi na to oslonio, pri niskim temperaturama mogao bi se odlijepiti i zbog toga što lijepilo postane jako kruto a i zbog vibracija motora. Kako ne bi u letu regler završio u propu predlažem da ga dodatno učvrstiš nekakvom power trakom ili nađeš neko drugo riješenje.
   S obzirom da sam i ja zaljubljenik u Zagi-ja siguran sam da ćeš beskonačno lijepe letove imati i za prvi puta si ovaj više nego  odlično složio.


pozzz