Skip to main content

Topic: Dubai World Drone Prix (Read 7708 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #30
Je,takav sam i ja,treba me netko povuć i natjerat! :)
Slijedeći mjesec naručujem onog "Eichina",žal mi se sa Predatorom ganjat pa bumo vidjeli kak bu išlo!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #31
Tooo jos jedan divljak u ekipi! :)

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #32
Daj da ti slozimo posten quad ;D

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #33
Ti Denis trebas trenirat, dosta slaganja i testiranja!
Kaj bas oces da te naperem pa da mi budes prop-boy? :D

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #34
Slazem se zedo, dijelimo isto misljenje ;D nebi htio da mi podvalis neke gumene prope >:(

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #35
Ti Denis trebas trenirat, dosta slaganja i testiranja!
Kaj bas oces da te naperem pa da mi budes prop-boy? :D

Neda mi se previše kemijat jer bu onda i to stajalo u radioni 2 godine,kao i sve ostalo kaj si kupim pa nikak da složim,sviđa mi se ro malo kinesko čudo,pogotovo radi cijene,ali slobodno pošaljite neki drugi prijedlog pa bum vidio! ;D
A kaj se tiče "divljaka", tu su već i neke godine pa sam već malo i smekšao...naravno,kaj se tiče divljanja i norenja!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #36
Prijedlog je sam slagat, ali iskreno nitko od nas nije probao ove kupovne pa niti ne znamo kako lete :)
Za nekoga normalnijeg su mozda i dobri ;)


 

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #38
Poštovani Krešo , Zed i Denis , da se ne ponavljam ,prava je šteta što nećete u Dubai...jer bi ''pomeli''
nazovi konkurenciju i sigurno bi bili u vrhu....ali nisu svi najbolji gdje bi trebali biti... :'(
Vaš fan
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes