Skip to main content

Topic: da li smeta ? (Read 4820 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

da li smeta ?

s obzirom na ovaj oblak i otkazane letove metanolca nebum vozio ali .....
 zanima me da li ta prašina iz vulkana smeta elektro modelima....

da li bi bilo dobro nekako zaštiti motor da se ne ošteti sa tim pepelom ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: da li smeta ?

Reply #1
kod metanolaca FILTER na usis fergasera i vozi Misko !
kako kaze moj nekada najbolji Pajdo !
a sada pise tebi maile a meni ne ??

Odg: da li smeta ?

Reply #2
Kod struje smeta samo brushed motorima jer izjeda četkice... a kako ti vozis samo brushless problema nebi trebalo biti.
No, za svaki slučaj, dobro je u blizini lagera namazati sa malo margarina da prašina ne prodre u lager. Još bolje je ako u margarin umješaš malo češnjaka, da budeš siguran da će prašina pobječi.
Damir

Odg: da li smeta ?

Reply #3
kaj mislitte da bi smetalo metanolcima? onda ja nemam kaj letjeti jer nemam baterija za elektro :'(
nekak sumnjam da smeta kad pricaju da je oblak visoko, ja sam danas letio.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: da li smeta ?

Reply #4
kaj mislitte da bi smetalo metanolcima? onda ja nemam kaj letjeti jer nemam baterija za elektro :'(
nekak sumnjam da smeta kad pricaju da je oblak visoko, ja sam danas letio.

sutra više nebuš... to si se sada sve zapeklo u motoru i gotovo je....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: da li smeta ?

Reply #5
isao sam rano na letenje jer su najavili kisu za podne...

i tak je letim i letim, spustim se, oko auspuha i na foliji natalozeno staklo i nekakav metal, kada se motor ohladio vise ga nisam mogao pokrenuti, zapekao se valjda od vulkanske prasine.

kak da se to rijesi ima li tko ideju? mozda da ga probam ispjeskariti kao sto je giga napravio na autu nedavno?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: da li smeta ?

Reply #6
Ja bih rekao da se salis ??

a na usisniku nisi imao filter ?

PJESKARITI  ali ne samo motor
 i model !!
Giga je to dobro uradio

Odg: da li smeta ?

Reply #7
isao sam rano na letenje jer su najavili kisu za podne...

i tak je letim i letim, spustim se, oko auspuha i na foliji natalozeno staklo i nekakav metal, kada se motor ohladio vise ga nisam mogao pokrenuti, zapekao se valjda od vulkanske prasine.

kak da se to rijesi ima li tko ideju? mozda da ga probam ispjeskariti kao sto je giga napravio na autu nedavno?

zali sve to dobrom šljivovicom !

pola po motoru pola po svom grlu ...

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: da li smeta ?

Reply #8
probal sam i to, ali sam malo odrvenil pa ne vidim razliku na motoru.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: da li smeta ?

Reply #9
neznam dal je eewan ozbiljan, al je jučer bilo prašine i na manjim visinama, odnosno pri zemlji jer ja ne letim, bio sam cijeli dan vani nisam niš radio a žena me napala di sam majcu zmazao i onda ju stresla ispred mene da vidim kakav sam pajcek. pokušaj opravdanja sa vulkanskom prašinom je odbačen.

Odg: da li smeta ?

Reply #10
Marijom prijatelju.
Iznad Vikendice nema oblaka nepoznatih sadržaja.
Nadam se da naš dogovor za susret u Vukovaru vrijedi i dalje.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: da li smeta ?

Reply #11
skuzio sam i ja prasinu na autu, a za motor se naravno zajebajem. nisam nis primjetio i motor je radio kao i obicno.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: da li smeta ?

Reply #12
ondak dobro

 

Odg: da li smeta ?

Reply #13
meni se oko propele nakupilo rastaljeno staklo....
 
kad sam sletio stvdnulo se i sada budem samo malo pošmirglao propelu i sve bude super....
 
znaci plastika armirana staklom....
 
to bu prva liga
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe