Skip to main content

Topic: Dronefest Zagreb konferencija (Read 11112 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #30
Hvala Franky i Boha :)

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #31
Mene zanima da li ste zainteresirani za drone racing? Drone konferencija bez trenutno najpopularnijeg drone "sporta" jednostavno nema smisla ;)


Dakle ima nas na forumu dosta, potpuno smo neprofitni i to nam je hobi oko kojeg nam se vrti 99% slobodnog vremena. Prezentirali bi utrke dronova kao sport (kao svugdje u svijetu), pokazali koji filmić, popričali sa zainteresiranima i slično...(a možemo opaliti i pokazni let ako treba).

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #32
Što fali javnoj komunikaciji? Ne razumijem gdje je problem...postavio sam jednostavno pitanje, a vi ako ste zainteresirani isto tako možete meni poslati PM ;)

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #33
Cuo sam za cifru od xxxl  ;D paaaa se drone racing teamu bas i ne skupljaju plasticne boce da bi dosli na ovaj event...

imamo super dobru volju pokazat sto mozemo i naravno educirat ljude ali mi je smijesan iznos kolega iznio pa eto moram malo bacit bubu ovdje

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #34
Baš sam mislio pitati čemu mail, pa ipak je fest. Ima koja skrivena fora ili?
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #35
Drone racing je zanimljiv svugdje u svijetu, samo ne kod nas  8)  Da fakat bilo bi Ok znati detalje, tj dali ima smisla da uzimam free dan na poslu

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #36
+1 slazem se

Sent from LG-G4


Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #37
Drone racing je zanimljiv svugdje u svijetu, samo ne kod nas  8)  Da fakat bilo bi Ok znati detalje, tj dali ima smisla da uzimam free dan na poslu

Free day i 200-250 kn (do 06.03.), moglo bi se u cijenu ukljuciti i polaganje za upravljanje bespilotnim letjelica (tko hoce)

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #38
Znaci sljakam  8)

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #39
Ja idem vidjeti kaj bu to bilo,bez obzira na sve.
Možda uvalim nekom vizitku za izradu namještaja pa bude neke koristi od svega!!!
 ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #40
Nema šta, prava hrvatska ambicioznost...čestitam  ;)


Ništa, druge godine kad ćete nas molit da dođemo pošaljemo vam ponudu 8)


Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #42
A steta mi bi im pruzili show za djabe i to nevidjeni u hrvata, za sve ostalo je mastercard  8)





Odg: Dronefest Zagreb konferencija

Reply #44
Malo ću se usuditi pitati jedno pitanje na koje me interesira odgovor.Dali se može doći sa micro helikopterima?Ili to samo vrijedi za multirotore?Nešto kao što su nekada imali okupljanje  sa micro helićima Solo 120  na Bundeku za one koji se sjećaju toga događaja.Hvala :)