Skip to main content

Topic: Problem sa gasom-molim pomoč!!! (Read 1695 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Problem sa gasom-molim pomoč!!!

Ovako radi se o speed 400 koji dolazi sa Easy starom,regler je Kontronik Sun 35A i između njegai baterije je Lipo protector za non brusles reglere podešen na 3.0 V ,baterija je 1000mAh 2S 20c a stanica je MX-12 i kada to sve spojim prvu polovinu gasa motor se ubrzava a zatim brzina mu naglo pada na 0 okretaja,zatim moram palicu gasa vratiti u prvobitni položaj i onda nakon par sekundi ponovo mu mogu dati gas ali nikada full.Na stanici ja podešen gas na 100% i nikako da shvatim u čemu je problem jer kada spojim lipo check ne pale se crvene lampice nego svijetle zelene znači da su čelije ok.Ako netko može pomoči ja bi bio jako zahvalan.

 

Odg: Problem sa gasom-molim pomoč!!!

Reply #1
Ne znam puno o tom regleru, no možda postoji neki manual za njega i kako se programira njegov endpoint. Na mojim reglerima kad se prvi puta spaja na RX, podesi se max throttle i min throttle point.

Iako ovo šta opisuješ viđao sam na kalibraciji za simulator kod svoje stanice (HK), do pola gasa bi išlo ok, a od pola bi išlo reverse ili bi odrezalo na nulu. Možda bi trebalo stanicu uštimat?