Skip to main content

Topic: Najveći misterij 21. stoljeća (Read 7523 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #15
Srećom nije hr firma u pitanju, jer da jest ima dvije opcije :

1. Ne bi ti odgovorili
2. Sterali bi u 3 pm tebe i tvoju znatiželju  :D

Tocno tako, prije nekih 5-6 godina sam narucio 2 stara IBM laptopa, trebalo je na brzaka dobiti dozvolu od HAKOM-a za uvoz inace ih vracaju posiljatelju.
Za HAKOM mi je trebao certifikat o sukladnosti koji mozes dobiti od proizvodjaca. Kada sam trazio IBM distributera u HR da mi posalje taj certifikat, covjek me je 2 dana uvjeravao da mi treba novi laptop i nista nisam rijesio. Isti dan sam slao mail u IBM Japan i US, dobio kopiju certifikata na mail u roku 4 sata zbog vremenske razlike :)

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #16
da oni umesto 3 pm kažu mp3

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #17
Evo jedan trenutni misterij od mene (možda ne največi ali znalci s ovog područja će vjerovatno znati u čemu je stvar)  :)

Kako je moguče da DJI Matrice leti s naopako montiranim GPS/kompas modulom?
Inaće kabel iz modula treba izaći s prednje strane tako je i obilježen "nose direction" na modulu i u uputstvima.
Evo link:
http://www.zeljkoriha.com/2016/03/dronovi-su-meu-nama.html
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #18

Evo jedan trenutni misterij od mene (možda ne največi ali znalci s ovog područja će vjerovatno znati u čemu je stvar)  :)

Kako je moguče da DJI Matrice leti s naopako montiranim GPS/kompas modulom?
Inaće kabel iz modula treba izaći s prednje strane tako je i obilježen "nose direction" na modulu i u uputstvima.
Evo link:
http://www.zeljkoriha.com/2016/03/dronovi-su-meu-nama.html

Hahaha Franky, dobro zapazeno. Odgovor je leti isto ali u rikverc!

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #19
Oko sokolovo franky :)

Vjerujem da to nije ni letilo, cisto ufotkano za pokazat  prije nego je stroj uopce poletio. Ovako nebi uspio ni kompas kalibrirat kako spada.

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #20
Sve velki piloti oko nas covjece

Sent from LG-G4


Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #21
ma u zatvorenom prostoru GPS ionako neradi

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #22
ma u zatvorenom prostoru GPS ionako neradi

GPS ne radi ako je prigušenje stropa preveliko, ali kompas radi - to su 2 odvojene stavke u istom kučištu (dakle u tom modulu koji se stavlja gore).
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #23
je.. ga, a bio sam tako ponosan da sam i ja nešto otkrio. Sad sam rezigniran ( neznam šta to znači ali čuo sam u saboru)

 

Odg: Najveći misterij 21. stoljeća

Reply #24
ma za svaki slučaj poslat ću sam sebi neki paket Tiskom pa da baš vidim kako su to oni sredili