Skip to main content

Topic: problemi sa servo motorima (Read 5761 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #15
serva koja ti rade u krivom pravcu okreni za 180 stupnjeva i to je to.

ako to napravim poluzje je prekratko
Moji se helikopteri brzo dizu ali jos brze padaju

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #16
Nema zaokretanja, na stanici to mora rjesiti.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #17
Aj molim te ponovo napiši što si napravio točno u momentu kad ti je krepao servo ?kupio novi, i krenuo ga zamjeniti...e od tuda molim ?

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #18
pazi problem je sta on na stanici ne moze promjenit smjer vrtnje serva, ima onu orginal e-sky stanicu sta ima 4 mehanicka  prekidaca za revers serva, u biti servo mu vrti u kontra stranu dok ova druga dva vrte normalno u istoj poziciji, to je problem
e sad jedino rjesenje je ili drugi servo ili tog istog rastavit pa mu zamjenit polove na motoricu i zarotirat trimer da dobijes drugi smjer

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #19
E sad ne kuzim, jel mu samo 1 ide u krivu stranu ili sva 3?

al ne kuzim kak mu sad vrte u krivo? Pa svi servaci, od bilo kojeg proizvodjaca isto rade.
Jedino ak si ih naopako okrenuo (vertikalnu os). Okreni ih kontra i produzi stangice?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #20
samo 1 mu ide u krivu stranu, onaj od pitcha

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #21
 :'( Alo Davor,ajd malo stani na loptu,nema serva od pitcha-sva tri serva daju pozitivan ili negativan pitch-i to ti je tak kod digitalnog miksanja,ti si zapel na mehaničkom miksu gdje je jedan servo samo za pitch a dva za nagib. Belt, kao i Trex i klonovi, ima digitalni mix pa prema tome sva tri serva mu idu krivo! E sad, drazen 11, da li ti komande lijevo-desno i naprijed-natrag rade normalno? Ako su i one reversane onda moras obrnuti smjer rada serva (pogledaj u uputstvo kako se to radi-na jeftinijim stanicama postoje na dnu stanice sklopke za promjenu smjera). Ako ti smjer leta radi normalno onda mi ništ pametno ne pada na pamet.

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #22
tompa ne kaki, problem je rijesen....samo jedan servo je isao kontra, ocito tvornicki zajeb, zarotiran je polaritet i sad radi gesund

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #23
Još uvjek stoji da nema serva od pitcha-tri serva su od pitcha-ak ti nije jasno slobodno se sutra javi pa ću ti objasniti kako to radi!!! :D :D :D

 

Odg: problemi sa servo motorima

Reply #24
pozdrav svima

Svima vama koji ste mi pomogli da rijesim ovaj problem sa servima SRDACNO SE  ZAHVALJUJEM.

Posebna zahvala ide DAVORU iWESPENU na njihovom trudu da mi pomognu.

Jos jednom HVALA  svima Vama

Drazen
Moji se helikopteri brzo dizu ali jos brze padaju