Skip to main content

Topic: Gdje da kupim spectrum dx6i? (Read 3014 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje da kupim spectrum dx6i?

Znači gdje da kupim dx6i. Gledao sam po ebayu, i ima ih. (uvoz bi išao u bosnu tako da me neće gnjaviti sa papirima za uvoz). Zatim imam mogućnost i iz austrije od švagija ali nisam siguran dali je prijemnik u kompletu za tu cijenu.  I naravno skuplje je nešto od ebaya, iako manje potencijalnih problema na granici jer bi ju kolega kupio i dovezao u autu.. Ili nešto treće? Jel ima tko kakva iskustva?

http://www.der-schweighofer.at/artikel/73315/set_dx6i_6-channel_full_range_w_o_servos_mode_2

Odg: Gdje da kupim spectrum dx6i?

Reply #1
Najjednostavnije ti je da ti kolega doveze, jer se uvjek nesto moze zakomplicirati kad narucujes s ebaya, a u ovome sto si stavio link ti dodje prijemnik AR 6200.
Naravno ako ti nije prevelika razlika u cijeni!

Odg: Gdje da kupim spectrum dx6i?

Reply #2
Pa gledam na ebayu. Cijena stanice sa prijemnikom  i poštarinom kako god okreneš je preko 200 dolara.  U biti ono što sam našao je 220 dolara. Pošto je dolar sada praktički 6 kuna (pogotovo zajedno sa paypal transkacijom i ostalim konverzijama preko mastercarda) Znači stanica košta recimo cca .  minimalno 1200 kuna.   Ista ta u austriji košta 169 eura. (ako je i prijemnik u toj cijeni jer ja nisam siguran , zato sam i pitao).  To znači da je praktički u Austriji jeftinije nego naručivati iz Amerike ili tko zna gdje.  Ja bar nisam našao negdje povoljnije, pa ako netko zna recite.  Iz Austrije bi ju kupio kolega i milim da je stvarno peh ako ga budu zezali na granici. Dok sa interneta tko zna. Svašta je moguće. Ne znam kako je sada sa mogućnosću vraćanja njihovog pdv-a. Možda se može i to vratiti. Onda definitivno nema razmišljanja.

Odg: Gdje da kupim spectrum dx6i?

Reply #3
Mislim da bi ti to bio pametniji izbor, ako nista i radi garancije, a njega ne bi trebali zaj. na granici, nek je otpakuje iz originalne ambalaze ako nista i kaze da je njegaova...

Odg: Gdje da kupim spectrum dx6i?

Reply #4
Ma ne mora otpakiravati nista, samo neka je ne prijavi i to je to. Ja sam sebi iz svagija nosio Airtronics RD8000 i nije bilo problema. I ja potvrdujem da kada su cijene dosta blizu ovima u svagiju puno je bolje da nabavis iz svagija ako imas mogucnost...

 

Odg: Gdje da kupim spectrum dx6i?

Reply #5
Stigla napokon stanica DX6i . Predobra. Sve uredno zapakirano sa full range prijemnikom i baterijama, priručnici, račun.. itd. Kupljeno na njemačkom ebayu iz neke njihove trgovine koja prodaje i na ebayu i ovako. Poslali na koleginu adresu i on dofurao autom kad je došao na odmor u Hrvatsku. Sveukupno 155 eura. Uredan račun i garnacija.