Skip to main content

Topic: Turnigy nano-tech (Read 7751 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #15

right  12 + 12 je 24, sada dolazimo do onog malog 'ali' :-\

jesi li mjerio izlaz na -12V ? nije ni bliiiizu onome na +12V.
pa ti đabe i 800W PSU ako ti je -12 limitiran na 0.8A,


Ja sam samo rekel da je moguće, ne da je i korisno... ;)
Isto ko i drvena peć, moguće ju je napraviti, ali ne i pretjerano korisno...  :D

Iskreno, nisam ni gledal limitacije struje na napajanjima...
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #16
Samo ti stavi 2 PC napajanja ako ti je jeftinije i jednostavnije i riješeno. Stvar radi i isprobana je tako da se zna. Jedino je jako poželjno kod napajanja čiji " - " ide na punjač uzemljiti odnosno ostaviti uzemljenje aktivno a ono napajanje čiji " + " ide na punjač skinuti mu uzemljenje. Isto tako je obavezno galvanski odvojiti 2 napajanja da im se kućišta ne dodiruju fizički a samim time i električki.
Jebo struju, samo nitro i benzin.



Odg: Turnigy nano-tech

Reply #19
Ma bilo koje PC napajanje i peglaj.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #20
ali treba mala prerada... jer ne dobiš dosta struje van po jednom "kanalu" ili kako to nazvati
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #21
ja imam 1800mAh 25-50C nano koju vozim na hydro glisercicu koji ima setup od 200w i baterija se nekim cudom napuhala dok obicna zippy stara skoro dvije godine nema nikakve znakove napuhavanja tak da nisam zadovoljan, ali vjerojatno me zahvatila neka losa.

pozdrav s krka :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #22
ja imam 1800mAh 25-50C nano koju vozim na hydro glisercicu koji ima setup od 200w i baterija se nekim cudom napuhala dok obicna zippy stara skoro dvije godine nema nikakve znakove napuhavanja tak da nisam zadovoljan, ali vjerojatno me zahvatila neka losa.

pozdrav s krka :)

a ti krkaš.... tako se i da ...
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #23
Kolega je totalno nezadovoljan ovim baterijama i puno ćelija mu je riknulo a ja sam ih sa zadovoljstvom propustio korz prste :D
 
Turnigy 4000mAh lipo nanotech 25/50C smoke
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #24
Ni moje nisu nista specialno.
Ne isplati se platiti tih 10$ vise u odnosu na standardne Turnigy/ Rhino.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #25
Dobar dio teme otišao offtopic... :(
Može li se na kraju dobiti kakav odgovor od ljudi koji su intenzivnije koristili nano-tech baterije, kako se ponašaju u odnosu na "normalne" Turnigy baterije, recimo poslije 50 i više punjenja?
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Turnigy nano-tech

Reply #26
Dobar dio teme otišao offtopic... :(
Može li se na kraju dobiti kakav odgovor od ljudi koji su intenzivnije koristili nano-tech baterije, kako se ponašaju u odnosu na "normalne" Turnigy baterije, recimo poslije 50 i više punjenja?
Nabavio dvije 3S 2650 mAh i nema šanse da in napunim više od 2300-2400 čak i uz pražnjenje na 3 V po ćeliji... istovremeno stare Rhino 3S 2450 uredno napunim na 2450 !  Jedino ove TGY nano imaju nešto veći druk u početku pražnjenja.

Kod manjih kapaciteta (recimo oko 1000 mAh) za jedrlice primjećuje se izvjestan napredak u odnosu na druge batke, kapacitet Ok, a i RPM je nešto veći, pa bi ovakve i preporućio.

Brzo punjenje ide Ok, pa sada vidi da li ti je ovo dovoljno za odluku?

Damir