Skip to main content

Topic: coro mig 7 combat (Read 35573 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: coro mig 7 combat

Reply #63
ja se nadam da bu to funkcioniralo budući da je eewekov prvi mig najviše izmrcvaren upravo neuspješnim bacanjima, al ako baš i ne uspije najlakše je prekeljit selotejpa preko rupe u krilu

Odg: coro mig 7 combat

Reply #64
danas su na mojem završeni retrakti i sve funkcionira odlično, eewek se još dvoumi...


krilo je spojeno na ramenjaču samo sa donje strane radi lakšeg pristupa cijelom mehanizmu, kad budem ziher da je to to onda lijepim i gornju plohu. poklopce za kotače ću ugrađivati kasnije budući da ne znam hoće li se ili neće donja ploha izvitoperiti kad se našpana gornja, a ako se to dogodi onda mi je sve kaj napravim prije toga uzaludan trud.

usput, nemam nosač motora za 25-icu, ima li netko neku jednostavnu šemu za DIY nosač?

http://www.youtube.com/watch?v=aoYeoUe23lc&feature=plcp



Odg: coro mig 7 combat

Reply #65
ovaj mi sistem super izgleda  ;)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #66
Ne bude ti to žao koristiti za combat ???:)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #67
steta bi to bilo cuvati :-)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #68
Eewan-e,
Kako si dobio cg sa .46-icom, onaj Royal koji sam kupio trebao je biti .40, ali je stigla .46-ica iz Amerike 46, dosta je veći i teži od 25-ice koju koristim.
Da li si pomicao motor prema nazad ili???
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc


Odg: coro mig 7 combat

Reply #70
Ako nas uhvatiš  :D
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #71
Eewan-e,
Kako si dobio cg sa .46-icom, onaj Royal koji sam kupio trebao je biti .40, ali je stigla .46-ica iz Amerike 46, dosta je veći i teži od 25-ice koju koristim.
Da li si pomicao motor prema nazad ili???

motor sam pomaknuo na nosacu najvise sto sam mogao u nazad. rezervoar je bio ispred drugog rebra za razliku sa .21 gdje je bio provucen kroz drugo rebro i bio je skoro na firewallu, a baterija i prijemnik su bili iza plocice sa servicima.

46 bi trebao biti laksi od 40 jer su izvana isti samo pa je vise materijala skinuto da bi bila veca kubikaza.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #72
Sa auspuhom i spinerom 430g
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #73
to je solidna tezina, po meni nije tezak.

ja mislim ipak staviti .21 motor sa rezonancom za pocetak pa ako necu biti zadovoljan brzinom stavit cu .46.

do tada cemo ti jobescu i ja zajedno gledati u rep.  :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #74
Ma još se i sam dvoumim, da ostavim 25-icu ili da stavljam veći, ovaj sam kupio slučajno, tražio sam neki motor 35, ali sam ih bidao nekoliko i dobio za 17$ .40 Royala, a kada je stigao vidio sam da je .46, motor ima super kompresiju, moram ga probati za vikend upaliti, najradije bi ga mjenjao sa nekim za malo manji.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc