Skip to main content

Topic: RC FLY BOOK (Read 23586 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: RC FLY BOOK

Reply #60
da ali ne pokazuje koje si napravio select ne markira ih
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: RC FLY BOOK

Reply #61
da ali ne pokazuje koje si napravio select ne markira ih

Da pojasnim.

Clear notification se odnosi na onu notifikaciju koju upravo čitaš.

Clear all read - se odnosi na sve koje su pročitane, sve koje si pročitao biti će obrisane (bez obzira na njihov broj- to je bulk operacija).
Ne postoji odabir pročitanih kod obriši sve koje su pročitane.

Možda kasnije bude clear selected, no to sad nije prioritet (trenutno od notifikacija postoji samo friend request i request is accepted), ne vidim potrebu za čuvanjem takvih.
Za pojedinačno brisanje moguće je brisati jednu po jednu.




Odg: RC FLY BOOK

Reply #62
Planiram napraviti još jednu stvar.

Na glavnim stranicama bi se prikazivali random profili, tu ne bi bio prikaz kao unutar stranica, već bi od podataka bio samo avatar i nick.
Modeli iz hangara, fotografije i videodrome. Čim dovršim settings tab, svatko će moći odabrati da li želi da se njegov profil vrti na glavnim stranicama.

Isto tako će biti search za modele i opremu koju imate za prodati, (sve to će biti u settings panelu), ono šta je bitno da bi to funkcioniralo je da korisnici imaju profil koji odgovara terms of use.

Također, jedna od stvari koja je bitna, pošto će uskoro biti sugestije, eventi i activity, svi koji nemaju ispunjen profil (zemlja/grad/avatar) neće se nalaziti među rezultatima. Isto vrijedi i za trgovinu.







Odg: RC FLY BOOK

Reply #63
Evo par komentara od mene!
Za probu sam uploudo 3 albuma ... radi relativno ok!! Bilo bi ok da albumi, kad netko gleda, budu poredani od novijih prema starijima!!
Kad uploudam nakon prvih 10 slika ... sve sljedece se isto tako zovu ...tak pise!? :) Mada on uplouda ono kaj sam ja odabrao ... mali bug nista bitno! :)
Bilo bi ok ... da na albumu koji ima komentare stoji neka ikonica da je taj album komentiran il da nemoram spustat ona comments gumbic! :)
Slike su relativno male ... sta je tu je ... bilo bi ok da negdje pise na koju velicinu da se resize-a da bezveze se ne uplouda veci formati!
(mozda negdje i pise nisam vidio) :)
Bilo bi ok da je onaj "Help pane" tak pise :) po defaultu zgasen!! :)


Evo jedan bug koji mi se dogadja kad saram po panelu

Problem rijesavam tako da zatvorim / otvorim Welcome user panel :)


Koristim Operu zadnju!!
To je mojih par komentara za sad ... a ti vidi sta ces!!  :D :D
 ;D


edit:

nesto sam zaboravio ... bilo bi ok da u friends listi mogu izabrat da mi budu frendovi pod
nadimkom ... lakse bi se snasao nego s punim imenom i prezimenom! :) 

Odg: RC FLY BOOK

Reply #64
da ali ne pokazuje koje si napravio select ne markira ih

Da pojasnim.

Clear notification se odnosi na onu notifikaciju koju upravo čitaš.

Clear all read - se odnosi na sve koje su pročitane, sve koje si pročitao biti će obrisane (bez obzira na njihov broj- to je bulk operacija).
Ne postoji odabir pročitanih kod obriši sve koje su pročitane.

Možda kasnije bude clear selected, no to sad nije prioritet (trenutno od notifikacija postoji samo friend request i request is accepted), ne vidim potrebu za čuvanjem takvih.
Za pojedinačno brisanje moguće je brisati jednu po jednu.


ovo je ok, ma to sam birsao pa prije pa nisam obracao paznju  izgleda da mi se ucinilo jer kao sto mozes procitati pisao sam po sjećanju.

SVE 5 ako je ovako nije potrebno vise oko toga se zezati to je i vise nego dovoljno


Sad neki chat i poruke :D
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: RC FLY BOOK

Reply #65
@bubi
Za probu sam uploudo 3 albuma ... radi relativno ok!! Bilo bi ok da albumi, kad netko gleda, budu poredani od novijih prema starijima!!

//bit će

Kad uploudam nakon prvih 10 slika ... sve sljedece se isto tako zovu ...tak pise!? :) Mada on uplouda ono kaj sam ja odabrao ... mali bug nista bitno! :)
// da li ti uploada onu sliku koju ti želiš? Ako da(mislim da da) Ima jedan quick tutorial (ako pogledaš news) u kojem piše da imaš mogućnost staviti naziv slike,
čak i da je poželjnije napisati Moj avion, nego da ti ispod slike piše 12423adad412_pic.jpg.


Bilo bi ok ... da na albumu koji ima komentare stoji neka ikonica da je taj album komentiran il da nemoram spustat ona comments gumbic! :)
//da, no to malo kasnije.

Slike su relativno male ... sta je tu je ... bilo bi ok da negdje pise na koju velicinu da se resize-a da bezveze se ne uplouda veci formati!
(mozda negdje i pise nisam vidio) :)

//kako to misliš male? U preview-u? Aplikacija sama resiza slike, kad bude još par updatea, bit će moguće pregledati i veću sliku.
//slide show prikazuje manje do čini mi se 450 piksela širine. Kasnije će biti moguće kliknut na sliku u slideshowu i vidjet veću, kao i gledati slike u gridu/slideshowu po želji.


Bilo bi ok da je onaj "Help pane" tak pise :) po defaultu zgasen!! :)
//help "pane" (hrv. okno prozor) će uskoro biti redizajnirano. Po defaultu je zbog novih usera.

Evo jedan bug koji mi se dogadja kad saram po panelu

//stvar je do opere, a i friends panela
//safari, ff, chrome nemaju taj problem.

nesto sam zaboravio ... bilo bi ok da u friends listi mogu izabrat da mi budu frendovi pod
nadimkom ... lakse bi se snasao nego s punim imenom i prezimenom! :)

//friends lista ide također u redizajn i neće više biti u lijevom accordionu, tako da neće vjerojatno biti ni tih problema u operi.
Otvarat će se u tabu kao što je to slučaj kod prijatelja.


Odg: RC FLY BOOK

Reply #66

ovo je ok, ma to sam birsao pa prije pa nisam obracao paznju  izgleda da mi se ucinilo jer kao sto mozes procitati pisao sam po sjećanju.
SVE 5 ako je ovako nije potrebno vise oko toga se zezati to je i vise nego dovoljno

Sad neki chat i poruke :D

U slijedećem tjednu, dosta toga će biti redizajnirano, previše mi je to počelo ličiti na facebook i sl. vraćam se na početne ideje, a to je rc.
Znači, tko je kome prijatelj i sl.. u newsima više neće biti, jer će se sve svoditi kao i na fb da će se ljudi natjecati da imaju što veći broj pokemona u svojoj listi.

News panel će se kompletno redizajnirati, kao i communication panel. Chat će biti zadnji na listi. Ima puno bitnijih i boljih stvari od chata.
No o tome će biti više kasnije.


Za sve daljnje sugestije imate Ideas page. ;)
Za probleme support.

Bilo bi dobro da povremeno pročitate news & system updates u kojima od nedavno piše lista stvari koje se trenutno rade i kada će biti gotove.







Odg: RC FLY BOOK

Reply #70
Prijatelju, toliko si zakomplicirao sa paswordom da sam ga zaboravio te slova te brojevi te znakovi, a ja tukac nisam zapisao
napravi opciju zaboravljenog passa pls :'(
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: RC FLY BOOK

Reply #71
Imaš ga u svom mailboxu, a reset će biti za vikend. Ako bude bilo problema pikni mi poruku na PM. ;)

Odg: RC FLY BOOK

Reply #72
Ma sve 5, bilo je nekih trzavica pa nisam završio postupak logiranja do kraja, sad je sve ok
pozz..
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: RC FLY BOOK

Reply #73
Evo samo da vas obavjestim da se primičemo prvom cilju od 1000 usera, te da smo prošli sve granice, obzirom na to biti će još nekih nagrada  :) O svemu tome uskoro na site-u.
Slijedeći update donijeti će dosta novih stvari kao i dugo očekivani settings panel :)

Eto i maleni screenshot :)

Odg: RC FLY BOOK

Reply #74
et da sam znao za nagradu, ne bi se gurao  :D :D :D :D
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.