Skip to main content

Topic: Dal je gazda sa nama? (Read 7861 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dal je gazda sa nama?

Reply #15
na tom špektrumu sam se više i bolje naigrao od svih ovih novotarija koje sada imam/igram....


đumping đek i rik denđeros bili su mi bolji od današnjeg col of djutija i medalje of honora....


a prelazak sa špektuma na C64 nije bio neki događaj i trajao je kratko jer sam ga trampio zajedno sa video rekorderom za AMIGU 500


trenutno nema konzole ili PCa koji bi me tako oduševio kao što me je oduševila amiga u tom trenu a euforija je trajala nekoliko godina



Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Dal je gazda sa nama?

Reply #16
E marijom, rik dangeours je i meni bio zaraza...eeeee....da..

idem potraziti jel  ima sad negdi za online...



Odg: Dal je gazda sa nama?

Reply #19
Zna li ntko di je Saraga?
Nije da ne mogu bez njega ali CNC treba rezat stiru a i batka na PC-u mi bude krepala.

Druže Hsaraga
Gdje god da te puti vodili i vode nosile mi smo tu i spremno čakamo ( na mostu ) tvoj veliki povratak

Music, chinese music, classical

P.S.

Donesi nam nekaj afijona s istočnog istoka




 

Odg: Dal je gazda sa nama?

Reply #22
C64 i Elite na magnetnoj traci, stelovanje azimuta glave malim krstastim srafcigerom, prateci kako izgledaju one strafte na ekranu TV-a, i taman ucitas igricu i snimljenu poziciju, uleti cale, hoce da gleda utakmicu.
Eh, ...
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.