Skip to main content

Topic: HELIFOTO prvi profi uradak (Read 45609 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #136
hehehe, ovo su pravi poslići, hehehe

robi, ono sa pršutima, ste snimali iz jokera ili hekse, pokazivao sam kolegama, zadivljeni!

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #137
Jebenica, nema se kaj komentirat više :)
MAK Zapad

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #138
đoka je letio...bilo je dosta vjetra...

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #139
ha ha momci moji ne da nismo dobili pršut nego ni poli ...mamu im jebem škrtu !!!

Bez ljutnje ali to je posao naplatili ste snimanje, vrhunski odradili i to je to
Kakav prsut to ti je isto ko da si ti njima poklonio minutu filma jer je to tvoj posao.
Bolje ti je ovak je ovak jer sam ja popusil u sirani na Pagu nudili mi nudili kad sam izlazil van sve mi naplatili, a poslije j...... Nema kajanja
Ovak si kupis prsut gdje ti je volja i koliko ti treba
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #140
Super. Križani dobili ste konkurenciju za svadbe ha ha....

Nego Robi kod one pršutane si odletio svoj dio priče. Vidim da se nigdje ne spominjete samo režija, snimanje ,montaža: Ivo Biočina.

lp
Toni

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #141
ma ja se zajebavam oko prsuta,ne bi bilo lose da smo nekaj izdegustirali...Toni,naravno da video nije nas,sve sto radimo,radimo za nekog tko nas angazira.Nekome nije bitno da li se nas spominje,nekome je...ja nemam problem sa slavom :)

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #142
Sev pet, nema to veze sa slavom nego s profesionalnošću i korektnošću. No, ako je takav dogovor sve pet. Ovako je to snimio dotični a ne i Gordijan&Butraković pod snimke iz zraka ili zračne snimke, kadrovi iz zraka itd. Al ponavljam, ako je takav dogovor sve pet.  ;)  

lp
Toni

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #143
još malo iz Omiša...
imamo kadar kad jahač zvekne s konja,ali nije zgodno...:)

https://vimeo.com/49789670#

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #144
predobro.... nastavite sa super radom, pravi profesionalci samo tako i puno srice u buducnosti  ;)
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]


Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #146
Nešto mi fali u pjesmi...postoji neka praznina...ali sve ostalo je zabavno ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #147
ma naravno,to je klinac od 12 godina,kakvu poruku može takva pjesmica poslati...




Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #149
Jep, to je to. 8)

lp
Toni