Skip to main content

Topic: PROTOS 500 napada VELEsajam ! (Read 2356 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PROTOS 500 napada VELEsajam !

Kako naslov kaze : PROTOS 500 napada VELEsajam u Zagrebu, 2x goPRO HD HERO, malo duct tapea, malo dvostrane ljepljive trake i jedna amaterska voznjica.
Dakle ja sam POCETNIK i nemojte me pljuvat jer nemam maramice kod sebe.
VIDEO : PROTOS.napaDA.VELEsajam - dual goPRO HD Hero + RC Heli

 

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #1
da...jebeni si početnik... :)

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #2
 ... potpuno nova faca među modelarima a tako napredan :)

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #3
Bravo Marko !!!!!


Vidi se da ti je gušt .
Super letenje a najvažnije od svega sve sam , poljetanje , let ,sljetanje i heli cijeli .
To je to .




Dečko je u heličima oko godinu dana ako se ne varam. Definitivno je talenat i ima muda jedan je od rijetkih koji je poslušao savjete iskusnih helikopteraša , uzeo kvalitetnu opremu i da napredak je vidljiv


Još jednom bravo 
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu


Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #5
 ;D ;D bravo , bravo , i ja bi rado da mogu reči da sam takav početnik...
dx9-xd8-gobac630

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #6
na kakav početnik leti se bome dobro.
Ti super letiš s obzirom na ostatak ekipe koji su godinam u hoveru.
I da ne smijemo zaboraviti imao si i dobrog učitelja, u svakom slučaju vidi se napredak.
Za video ti ništa ne trebamo govorit sve se zna.
Samo napred da ljudi ne misli da je helikopter nemoguča misija.
 

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #7
Ha ha a si vidil Simpi tvoje alu blokove kak prkose gravitaciji ...i stari skukum...radi ko vurica...
Na ovakvom terenu (šljunku) je najbolje na metar-dva ugasiti motor da nebi bilo repnih rotora svuda okolo...
odjavna špica je ispolitizirana...Marko jako voli Jacu !!!

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #8
Hvala na pohvalama, bila je autorotacija ... mislim u zadnje vrijeme jedino tako i slecem jer je ovaj protos nenormalan kad udje u onih zadnjih 70-80cm ... valjda ga taj kovitlac zraka kojeg sam stvara baca iz ravnoteze ...tako da je ovo najbezazlenije. Inace teren je iza INE..onaj ogroman parking jer nema nikad nikog a i ima koja birtija u blizini. Jos sam skuzio jedan jeben dio nasipa  ... pogledajte vamo na google maps > 45.786129,15.964272   irampa uvijek otvorena i naravno ... ima koja birtija u blizini ... a opet je u gradu.

Mozda letim po malo ali recimo kad ga rastepem ne znam ko ce ga slozit jer sam tudum za to. Morao bi ga rastavit do ibera pa sastavit nazad da skuzim sve sitnice na ovom protosu. Priroda mog posla je protiv toga no opet se nadje nesto malo vremena jer uglavnom drzim protosa u autu pa kad uhvatim sat vremena ... hop na INU ili kajzericu.
Moram priznat da mi nije bila bash neka fora na pocetku ...mislio sam da sam se uvalio u jos jednu beskonacnu petlju trosenja novaca u prazno ali zbilja mi je zabavno sad ... jos nisam nikog skalp skinuo sa sabljama ali vjerujem da budem vec jednom. Sad kad sam namazao Protosa sa Balistolom ( ulje za puske) sad se vrti 10% brze ... hijauauauauauauu

Vidimo se na livadi !


Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #9
Palo djubre.  :'(

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #10
A joj, cini se da je posteno pao. Sta ces, zao mi je, ali i to je dio ovog hobija :-)  Ja sam razbio 2 komada, doduse jeftinija ali opet.... Sad se spremam vinut treceg u zrak :-) Uglavnom, slaganje palog helica je stvarno zahtjevno.

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #11
Niš strašno ak trebaš pomoč za slaganje javi se
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

 

Odg: PROTOS 500 napada VELEsajam !

Reply #12
da , nažalost i to je veliki dio tih čari..... :( :(
moram priznati da sam sretan kad stignem isprazniti baterriju, obično izvedem nekaj pa je prije na radnom stolu nego kaj opče sleti :'( :'(
dx9-xd8-gobac630