Skip to main content

Topic: trebam savjet za odabir helikoptera (Read 5358 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #15
kakvi su ovi tt naspram belt verzije opcenito svi helikopteri tt vs belt



Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #18
Vrlo jednostavno.
Koliko novaca imas ili mislis potrositi?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #19
A jel imas stanicu?
Ili je 1500 Kn za sve?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #20
1500kn za sve  ??? .
Da za stanicu ( kakvu takvu ) i servoe  8) .
 
Pa i takvih proizvoda ima:
 

Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #21
A onda Solo Pro i turnigy 9X stanica.

Ako mislis ozbiljnije onda polovna bolja stanica, pa kad skupis jos 2000 Kn onda neku postenu 450-ku
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #22
Moj savjet - skupi još love i uzmi od Wespena 450 (ja bih ga već uzeo da financije ne škripe) pa skupi još za stanicu, bolje se strpit malo pa imat pravu stvar nego kombinirat neke loše kompromise.
Ili uzmi Spektrum DX7, Futabu 7C... pa skupljaj za heli. Ja iskreno baš i ne bih letio heli s Turnigy 9X, pogotovo helić skuplji od 1000 kn.
MAK Zapad

Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #23
Dobar savjet, i ja sam se u pocetku zaletio pa kupio sve za 1500kn. Sad mi to sve skuplja prasinu a potrosio sam jos najmanje 3000 nakon toga da kupim stvari ko mi stvarno trebaju. Skupljaj lovu za bolju stanicu, to ti je skoro pa najbitnija stavka, nakon toga kupi malo kvalitetniji model i neces pozalit cekanje. Nemoj zurit jer ces na kraju bacit lovu na stvari koje ne valjaju

Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #24
koliko vas koji su rekli da esky belt je smece bla bla je probalo belt??

do sad sam i ja govorio belt nevalja belt ovo belt ono i to sve radi neznanja o helikopterima i o finom ustimavanju,ali evo u zadnjih par dana sam krenuo od repa do nosa uzeo dr gyro i repni servo
i molgu samo reci ti koji govore da je belt smece ti nisu probali vozit ustimanog belta,ne govorim za 3d i nesto komplicirano posto to neznam vec sasvim normalni let

ja sma sa mojim beltom prezadovoljan i vise od toga

esky ima belt CPX RTF
unaprijedjena verzija CP-a (dts ili ti direct to swash,noviju elektroniku) i nakon sto sam probao i belta i hk
i da mi se neda zajebavat oko sklapanja i nemam dovoljno novca za nesto bolje i zelim rtf heli uzeo bi cpx sigurno

WWW.RTF-HELI.COM 2.4GHz E-SKY BELT CPX (ORANGE, BLUE, OR GREEN) 


Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #25
Ja nisam spominjao belta, jer iskreno nemam pojma o njemu ništa. Ali kada sam ulazio u taj svijet helića, definitivno taj naziv mi se pojavio vrlo brzo. Valjda ima neki razlog.
Valjda ću ga jednom vidjeti uživo.

 

Odg: trebam savjet za odabir helikoptera

Reply #26
nisam direktno na nikog mislio,ali vidim da dosta njih govori belt smece itd a siguran sam da nisu probali tog "loseg" belta
heli nije sad neki top daleko od toga ali za netkog ko nema pojma o sastavljanju elektronici ili hoce RTF i zeli normalno letit mislim da je heli sasvim dobar

kazem imam belta i nije da ga hvalim jer ga imam,ali stvarno sam prezadovoljan i hepi kako lijepo leti kad ga ustimas