Skip to main content

Topic: Jamie Robertson i nevjerojatni LOGO 600  (Read 1675 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jamie Robertson i nevjerojatni LOGO 600

Mikado LOGO 600, heli koji me najviše impresionira. To je cilj... a ovo je dobar video, nadams e da bute uživali.

slušalice obavezne :)

Jamie Robertson July 4th Night 2011
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jamie Robertson i nevjerojatni LOGO 600

Reply #1
Pa kaj si nisi Logaca odmah uzeo? :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Jamie Robertson i nevjerojatni LOGO 600

Reply #2
Pa kaj si nisi Logaca odmah uzeo? :)

Heh :), polako polako ;). Prvo sam imao 450, ima vremena.
Čovjek ući dok je živ.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jamie Robertson i nevjerojatni LOGO 600

Reply #3
Meni je Logo500SE bio prvi izbor, onda Compas 6HV a uzeo sam Fusiona jer je bio na sniženju i mogao sam ga dobiti u UK bez VAT-a.
Po mojoj računici Logoi su najisplativiji u ReadyHeliju, a u vrijeme kad sam ja gledao cijene i Sweig kad se oduzme porez i ne uracuna PDV i carina je bio konkurentan (ali samo na kombou sa Hackerom i Kontronik reglerom).
A sad nema šuške za batke. A i servoe sam stavio jeftinjake. Jedino je V-bar "pravi".
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Jamie Robertson i nevjerojatni LOGO 600

Reply #4
pojavila se kopija logo od kds ali cena je skoro kao i original

 

Odg: Jamie Robertson i nevjerojatni LOGO 600

Reply #5
Nemojte samo misliti da ne cijenim svoju 550-tku jer i dalje tvrdim da je to genijalan helić... samo naputak ;). Čak mislim da je CG na 550-tki više gore, više nego na 600-tki i na 700-tki, nemojte zaboraviti da je na 550-tki baterija gore :). Ima negdje usporedba CG točke između helića? To sigurno Wespen zna :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3