Skip to main content

Topic: HK 450GT set up (Read 13130 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK 450GT set up

Reply #60
Pa moj Outrage će mene izaći manje od T-Rexa 600N s 3GX-om, a kit je definitivno bolji od T-Rexa :) Što opet ne znači da je Align loš, već da ima boljih, za istu cijenu. I zašto bih onda uzeo Rexa, ako za istu (ili približnu) cijenu dobijem bolju stvar.
To što je Align vjerojatno najprodavaniji, ne znači da je najbolji.
I ovako si sam biram komponente koje idu gore. Iz istog razloga sam uzeo Tarot 450 Pro, na kraju me izašao kao da sam kupio original Aligna, s tim da sam dobio MKS servače (koji su bolji od 410ki), HobbyWing ESC s governorom (koji je opet bolji od Alignovog), BeastX (koji je bolji od 3GX-a) itd.
I opet bih napravio tak  :)
A i to kaj veliš, to each his own, tko želi i voli Aligna nek si ga kupi i bude sretan, naravno, zašto ne
Ali u 450 klasi meni nema smisla kupovati Align, kad je Tarot možda mrrrrvicu lošiji, ali zato puno jeftiniji

EDIT: BTW, pitajte Mirca, njemu Tarotov rep radi bolje od originalnog Alignovog (koji bi trebao raditi još bolje jer su flipani gripovi), kad je stavio Alignov morao je smanjiti gain za par posto  :)

Ma O.K, sve ima svoje "pros & cons" jasna stvar. Ma ko to sve moze popratit. Sve je to dobro dok god leti  ;)
Aj, pozdrav!
3 x rc helikopter :P

Odg: HK 450GT set up

Reply #61
BTW nema smisla o ovome raspravljati, ja iskreno volim sve helije i Align je ustvari zakon, stvarno je, ponudili su jeftin heli, kvalitetan, jednostavan za održavanje i leti fenomenalno. E sad, druga priča je kaj je konkurencija uletila u igru i radi stvari koje su možda malo bolje tu i tamo, negdje lošije...
Bitno je letit, zabavljat se, koji god danas heli da kupiš (od nekog jačeg branda), jednostavno ne možeš promašiti jer su sve to super mašine :)
Da ne mislite da pljujem po Alignu (daaaaleko od toga) i sam bih volio imat jednu elektro 550ku ili 600ku  :)
MAK Zapad

Odg: HK 450GT set up

Reply #62

A kaj je po tebi bolje od svega kaj si probal?

Mislis od svega kaj sam ja probao ili opcenito? :)
Meni je recimo nova generacija GAUI-ja bolja.
A inace imas MA, Compass, Mikado, Avant, CJB itd. itd.

Premium marke necu niti spominjati

Mislio sam na te kaj si ti probal... Protoss, Align, GAUI, ali izgleda da si mi odgovoril. BTW, meni je ona tvoja 600EFL tak sline vadila da ti nemrem reć, a ovaj X5 ne tolko.

Nikad nisam vidio da je itko rekao npr.: "Vozio sam Loga, nakon toga kupio T-Rexa, više nikad Mikado, Align FTW", ali sam zato bezbroj puta vidio da se ekipa rijetko vraća na Aligna nakon što probaju nekaj drugo. Na internetima jel  :D
Gledao sam T-Rexa 600N, moj Outrage je zmaj u usporedbi s tim. Nisam probao kak Rex leti, ali Outrage bi i tu trebao biti bolji

Ma kak sad?? Ja sam bil na helifreaku i upravo sam videl post da je frajer napisal da je npr. vozil Mikado 2 godine i onda je prešel na t-rexa i veli nazad ne. Ja sam danas baš gledal da odem po Mikado 600SE, al sam onda videl da daš 1500 eura za helić bez serva, ma daj idi doma... nije tolko bolji... nemre bit. Htio to itko ili ne ali Align je glavni i to daleko. Ima najbolji marketing i najviše se kopira. Nis još videl kopiju LOGA. Meni je kod LOGA  mrak kaj je tak tih da čuješ samo sablje, a to je zato kaj ima haringu i remen na repu i to ne ko Align remen prek zupčanika nego drito na kuplungu je remen. A to kak leti... nemam poima  :D. Ja sam vozil samo aligna tak da mogu samo pitat okolo.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: HK 450GT set up

Reply #63
Ima kopija Loga, KDS je mislim napravio.

Ma nebitno, meni se ne da natezat, svakom svoje i bok. :) Align je daleko od najboljeg, samo ima najbolji marketing, staru slavu (kad je izašao s 450) i fanboyeve
Odo ja sad aj bok :D
MAK Zapad

Odg: HK 450GT set up

Reply #64
Ako netko tko je vozio 5-6 modela Xmarke kaže da su super vjerovati ću mu da su super, ako kaže da je najbolji pitati ću ga što je još osim Xmarke vozio.

Onaj koji je vozio Ymarku i Zmarku i kaže da je Xmarka koma i da ima loše ovo i ovo reći ću mu da sam to i ja pročitao, jer znam čitati.

 ;) ;) ;)

Odg: HK 450GT set up

Reply #65
Ljudi moji letenje treba biti gušt a ne ko djeca, ja imam ovo, ja imam ono.... >:(

naravno slaganje i kršenje ima svojih čari...  :D

Za one koji počinju preporučujem HK ili TAROT uz malo izmjena i ne pre skupim djelovima.

Moraš ga razbijati da skužiš kako to sve radi, inaće nema niti trunke modelarstva!!!!  ;D

Nije niti HK tako loš kada ga upoznaš...iako ima neke fuš djelove koje treba izbjegavati,,,

Lijepo je svakom da po malo uči i zabavlja se!!  8) 8) 8) 8)

Poz. svim letačima i svima koji to namjeravaju postati i neka ovo ostane HOBI!!!

Odg: HK 450GT set up

Reply #66
Ljudi moji letenje treba biti gušt a ne ko djeca, ja imam ovo, ja imam ono.... >:(

naravno slaganje i kršenje ima svojih čari...  :D

Za one koji počinju preporučujem HK ili TAROT uz malo izmjena i ne pre skupim djelovima.

Moraš ga razbijati da skužiš kako to sve radi, inaće nema niti trunke modelarstva!!!!  ;D

Nije niti HK tako loš kada ga upoznaš...iako ima neke fuš djelove koje treba izbjegavati,,,

Lijepo je svakom da po malo uči i zabavlja se!!  8) 8) 8) 8)

Poz. svim letačima i svima koji to namjeravaju postati i neka ovo ostane HOBI!!!

Pa kaj se mi svađamo? Nis dobil taj dojam ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: HK 450GT set up

Reply #67
Ono tipa, ekipa lomi doma tipovnice dok piše i razbija čaše. :D :D
Ja jesam sad lud ali zbog amera i ovog njihovog novog lako mogućeg zakona!!! (mala digresija)

Odg: HK 450GT set up

Reply #68
Ma ko se svadja  ;D! Pa mi Hrvati smo jaaako temperamentan narod.  ;D
3 x rc helikopter :P

Odg: HK 450GT set up

Reply #69
Ja se bome nisam dosad s nikim posvadil s ovog foruma, niti se jednom uvrijedil, malo je glupo kad čitaš neke postove pa izgledaju ovako ili onako jer ne vidiš facu sugovornika, ali ionak se skoro svi znamo s livade i znam da su svi OK ekipa, tak da nema frke  :)
Sad su hladni dani pa piskaramo po forumu, još ako nam je posao kao meni da sam min 10 sati dnevno za kompom...  :)
Glavno da se leti, bio to to HK ili Henseleit, ak uživaš, svaki je najbolji na svijetu  ;)



Poz. svim letačima i svima koji to namjeravaju postati i neka ovo ostane HOBI!!!

ma meni je ovo više od hobija, obožavam modelarstvo  :)

Ono tipa, ekipa lomi doma tipovnice dok piše i razbija čaše. :D :D
Ja jesam sad lud ali zbog amera i ovog njihovog novog lako mogućeg zakona!!! (mala digresija)

 :D :D :D
Kaj se drugog dijela posta tiče, ne spominji...

Ma ko se svadja  ;D! Pa mi Hrvati smo jaaako temperamentan narod.  ;D

Ma kakvi Talijani, mi smo još gori  :D
MAK Zapad