Skip to main content

Topic: pitanje 6ch stanica (Read 2706 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pitanje 6ch stanica

graupner mx12 hott
spektrum dx6i
hitec optic 6
koja od ovih ili ak nes ima bolje u 6ch sta se predlaze i zakaj
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje 6ch stanica

Reply #1
MX12 HoTT definitivno, ako usporedimo ove tri koje si naveo Graupner ima najvise opcija i jos telemetriju uz to

pitanje 6ch stanica

Reply #2
e ja si tu i gledam ko favorita a cijena je ista. jel ima za nju nekig dobrih zamjenskih prijemnika?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje 6ch stanica

Reply #3
nema, samo orginal

pitanje 6ch stanica

Reply #4
heheh kupljena!
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje 6ch stanica

Reply #5
To si kod nas uzel rabljeno il novu negdje?
MAK Zapad

Re: pitanje 6ch stanica

Reply #6
Ajde vise da si kupio postenu stanicu:-)


pitanje 6ch stanica

Reply #7
ganc nova! svagi 169€ besplatna dostava na frenda u slo
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

pitanje 6ch stanica

Reply #8
Ajde vise da si kupio postenu stanicu:-)
vidli bumo kak radi ka ju dobijem! ja mislim da bu super. citao sam o njoj i navodno je jebena i moze milion svega
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Re: pitanje 6ch stanica

Reply #9
...i priiiica, trci za tobom, i jos milion toga ;-)


pitanje 6ch stanica

Reply #10
ima i auto pilot! naso sam na netu
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Re: pitanje 6ch stanica

Reply #11
...da se smiri...polako....hanuma ce te pribit na zid, zajedno sa autopilotom ;)

pitanje 6ch stanica

Reply #12
nebu znala, ja se ne usudim rec :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

 

Re: pitanje 6ch stanica

Reply #13
Ne boj se, uvijek nanjuse, mi nemamo genetski ugradjen talent za laganje i skrivanje na duge pruge :-)