Skip to main content

Topic: Turnigy 9x radio i uvoz (Read 14918 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9x radio i uvoz

Reply #31
I gdje se to sad može vidjeti na HAKOM stranicama? Ja ne mogu nigdje pronaći. Čisto informativno me zanima.

Ovako, ne znam da li je odmah u bazi, covjek mi je rekao da ce ga naknadno unesti u bazu, sad koliko im treba ne znam. No, odmah sam ga pitao koja je procedura drugim ljudima za uvoz.


Dakle kad narucis i dode ti na carinu dobit ces poziv da dostavis dozvolu za uvoz. Tada zoves HAKOM i trazis da ti izdaju dozvolu za uvoz stanice imena Turnigy 9X (tako su je registrirali i pod tim imenom se mora traziti!), oni je imaju evidentiranu i spremnu za uvoz. Nakon sto uplatis 200kn za tu dozvolu i dostavis im dokaz o uplati HAKOM ti salje papire sa dozvolom za uvoz. Kada to dode carini sajes dozvolu za uvoz skupa sa racunom da vide koliko kosta stanica. I to je to...


Odg: Turnigy 9x radio i uvoz

Reply #33
Bok!

Izvini, imam samo 1 pitanje za tebe ako mi možes pomoć. Kako se Binduje transmitter TURNIGY 9x 2,4 GHz?

Hvala!

Odg: Turnigy 9x radio i uvoz

Reply #34
staviš priloženi kabl u bat utor prijemnika,napajanje na bind utor prijemnika (pazi na polaritet) i stisneš bind gump na stanici kad lampica na prijemniku prestane treptati uspio si ;D

Odg: Turnigy 9x radio i uvoz

Reply #35
I gdje se to sad može vidjeti na HAKOM stranicama? Ja ne mogu nigdje pronaći. Čisto informativno me zanima.

ovdje se inace objavljuje ono kaj su odobrili za uvoz ali ne znam koliko cesto to osvjezavaju...

http://www.hakom.hr/default.aspx?id=413&subId=1
  

Upozorenje: u ovoj temi nije objavljeno najmanje 120 dana.
Osim ako ste sigurni da želite odgovoriti, molimo vas da razmislite o započinjanju nove teme..

No dobro,  sad i nakon ne znam koliko dana jos  uvijek nista nije stavljeno na listu, turnigy 9x koda nikada nije uvezen u hrvatsku a po svemu sudeci jedino je konzum nesto uvozio, i tak... vidi se ko je podmazao listu. posto je cijela drzava ovisna o toj listi i tom web siteu mislim da ovakva lakrdija od agencije to ne vodi kako treba.

 

Odg: Turnigy 9x radio i uvoz

Reply #36
Evo nakon malo surfanja po internetu našao sam  EC Declaration of conformity za Turingy 9X V2.Znam da je već puno komada uvezeno ali ako če nekom trebat  EC Declaration of conformity netreba više tražit.

http://www.schiwi-shop.de/ebay/download/T9x.pdf

To je manual na njemačkom i u skroz donjem desnom ćošku se nalazi  EC Declaration of conformity.