Skip to main content

Topic: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D (Read 11663 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #30
jupiii je  ;D

bili smo na kanalu odra il tak nekak..moram popamtit sva mjesta, ugl iza remetinca pa prek autoputa i desno pa izmedu dva nasipa..lepo mjesto..ugl maiden je prosao savrseno. odlicno leti (opet malo dize nos pri gasu no pretpostavljam da je prob u stanici koju nemrem zmiksat throttle+aileron no nakon malo trimanja mogu sasvim pristojno letit. odlicno sam pogodio i boje i vrlo dobro se vidi na svim visinama.

i pazi ovo..tri baterije bez pada..ma milina  :) uspio sam cak i jednu naterat na 9v i 2.85 po celiji..rekli bi mrtva no vidjet cemo..oporavila se za par minuta preko 3v po celiji a napunila se sasvim normalno bez grijanja ili napuhavanja..jest da je uslo 2260mah u 2200 batku no jbga, ko bi reko da zagi tako guta struju...

kako god, fenomenalno sam zadovoljan kako je sve odradeno.fakat ga je gust ganjat po zraku.

eto, vidim da je danas suncano i brijem da cu popodne do preljevnice...ak nikaj drugo i bude vjetrovito, pustam kite i uzivam u friskom zraku..ima raspolozenih??
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #31
 :D :D  super ... več vidim i 3.0 verziju u izradi  :D

bravo tak treba samo naprijed

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #32
Žac buš oko 4 na preljevnici?
MAK Zapad

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #33
da, krecem uskoro  :P..upravo se zadnja batka napunila ali me debeli puni trbuh pun rucka malo koci  :D :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #35
Šta reći? Koju posluku porati?
MAK Zapad

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #36
žac što to bi  ??? ??? ??? ???
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #37
buahahaha  :D :D jebenica si to slozil..nasmijah se fino..problem nije bio u slabo utegnutom propu vec u postavkama esca. bio je na low timingu no sredih to malo kasnije i sada je sve ko podmazano. medium timing (high svaki treci put nece inicijalizirati hmm hmm) i to je to.

sad pongra cekam ipak onaj pravi video  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #38
A morali smo Žac, prvi april je, znal sam da se nebuš naljutil :)
MAK Zapad

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #39
ma daj..ovo je video mjeseca.osobno glasam za Top of FAIL award   :D

srecom ga nisam bacal s nasipa  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #40
ma nije fail jer nisi ti kriv, motor je zaskvičal  :D
nije ti do propa, može bit timing, ali ja bih prije rekao loši lemovi između motora i ESC-a
MAK Zapad

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #41
 :D 
evo videa i Žac kaj reći 1 je april jednostavno sam moral  :D :D

Žac Zagi maiden.mp4

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #42
Svaka cast na letu, nadam se da cu uskoro i ja tako :)
Lp,
Alex

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #43
ma nije fail jer nisi ti kriv, motor je zaskvičal  :D
nije ti do propa, može bit timing, ali ja bih prije rekao loši lemovi između motora i ESC-a
nije ni prop ni los lem vec tajming..sredio sam to s preprogramiranjem, stavio na medium jer mi na high nije htio inicijalizirat motor i sada fino radi..odletio vise od pola sata, ubio 4 baterije i vise nije cvilio..jadnicak..i ja bi cvilio u rukama pocetnika  :D

fala za video  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #44
svaka čast kad ide v3  ;) ;) ;)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C