Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 107107 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Team Lahor

Reply #315
Super je  :)
još malo nadopunit snimkama s Poskokove hexe i tvog XL zagija, i da vidiš, A1.  ???


Odg: Team Lahor

Reply #317
pa vlatku pokos!





Team Lahor

Reply #322
Wow Stipe, izgleda impresivno!


Odg: Team Lahor

Reply #324
naaaajs!

Odg: Team Lahor

Reply #325
pošto sam ovih mjesec dana odsutan, našao sam si vremena da sastavim svoju stanicu za FPV
Pa, dobro, koliko ti ruku/nogu treba za upravljanje tim čudom? Pa ne stigneš se ni po jajima počešati dok letiš?
E, kada smo već kod jaja, kolika ti je snaga UHF long-range i uz kakvu antenu? (imam negdje tablice dozvoljene snage ozračivanja, pa ih potražim ako te zanima)
Damir


Team Lahor

Reply #327
Pa vec je i vrijeme. Napravi za mene remake onog jezera u brdima...

Odg: Team Lahor

Reply #328
fora je, sretno na maidenu.  :)

samo pripazi, jedan magnet ti je ispao iz podloge za kabinu,
antena od rangelinka ti nije okomita na tlo što ti JAKO smanjuje domet., pogotovo ako letiš ispred sebe, jer tamo je usmjeren vrh antene
i za kraj, 5.8 i male gljivice i na modelu i na tlu?  koji domet planiraš ostvariti?

Odg: Team Lahor

Reply #329
Sa ovim gljivama planiram ici do 3 km i dolazi mi jos ona cirkularna sa 4 namotaja od ibzrazy pa cu s njom ici ne vise od 4km, dakle neplaniram vise predaleko ici, onako do 4 km..
Reci mi za uhf, jel mislis na antenu na modelu ili na pultu? Dali da na pultu postavim isto okomito ili bi moga oboje vodoravno, volio bi da mi na modelu stoji vodoravno a ne onako kako sam sad stavio..

Magnet se jedan odljepio pa cu ga vratit nazad...

Ovih dana je jako vjedrovito pa cu sacekati da se proljepsa pa da ga vinim u zrak, malo me strah iz ruke zbog velike propele al sta je tu je, stisnit zube i bacit..