Skip to main content

Topic: mixing arms (Read 1334 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mixing arms

pozdrav ekipi,pocetnik sam  u ovome i imam jedan problem.neznam oculi uspjet objasnit ali pokušat cu.dakle kada micem lijevu palicu na stanici gore dole,tj dodavam gas ,bili se trebale obje sabje rotirat(pitch)?kod mene se samo jedna rotira ali mi se mice i flybar.kad drzim flybar rukom onda mi se obje sablje rotiraju.moj zakljucak je da nesto nije uredu sa jednom od mixing arms.nisam htio ništa rastvljat da ne napravim još gore.ako budem moro mjenjar arms jelimi mogu uzet bilo koje,tj mogu li na HDX 450 stavit ALIGN mixing arms?hvala

Odg: mixing arms

Reply #1
jamislimdatijesveu redusaglavom.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: mixing arms

Reply #2
Sve.je u redu.Tako to mora biti.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: mixing arms

Reply #3
Zahvaljujem na brzom odgovoru,a da s moro sto mijenjat bili mi odgovarali dijelovi od kojeg drugog proizvodjaca?i jos jedno pitanje,u cemu je razlika izmedju pojedinih trex450 modela(sport,se,v4 itd).
Hvala!

 

Odg: mixing arms

Reply #4
http://www.rcheliwiki.com/Align_T-Rex_450

S tim da su sad izašli Pro 3GX V2 (skoro isti kao pro, mrvicu drukčiji frame, FBL glava i 3GX) i Sport V2 (ne znam kaj je kod njega drukčije osim novijeg Align žira)
MAK Zapad