Skip to main content

Topic: Turnigy 9x nasljednik 9X-R (Read 58026 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #61
Lijepo odrađen review stanice. E sad mene zanima slijedeće, s obzirom da sam naručio FRSKY dual telemetry receiver i transmiter, da li će se ipak morat lemiti po stanici(a vjerujem da će trebat) da bise podaci prikazivali na ekranu od stanice? Ili da jednostavno koristim dodatni ekran od FrSky FLD-02 Telemetry Display Screen?

Ekran bi nekako ugradio odmah iznad READY znaka i vrha ručke.

Kaj se tiče onih lojtrica, iznad modula postoje dvije rupe sa M3 navojem pa mislim da bi se tu moglo nešto iskombinirat za ugradit lojtrice.
http://hk.rc-international.info/swarm/skillah
http://www.youtube.com/user/scorpiokillah
-----------
Zagi, Quadcopter X666(lost :( ), QR ladybird, Multiplex Gemini :)
T9X, T9XR


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #63
Slažem se  :)




Ali...kad malo bolje pogledamo ono što se vidi na ofišl stranici - stock modul ce biti DSM2/X tako da ništa od našeg veselja...no, stranicu prije, slike koje je stavio davor, vezano uz orangerx modul. Kad pogledam skicu iz faze razvoja 9xr-a nekako mi se to čini isto..potajno se nadam  :P em je to već gotov proizvod, em ga preporučaju da se uzme sa stanicom koja je trenutno u ponudi, mislim da će samo kozmentika odrigrati ulogu, u konačnici će ispati da i orangerx prijemnici rade sa 9xr modulom (ništ čudno kad se sjetimo situacije s 3 i 6ch prijemnicima za hobbyking stanice)..hehe, no, dosta teorija i filozofiranja, vidit ćemo (nadam se uskoro)  8) 8)


lp,
Marko

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #64
Novi modul koji ce koristiti internu antenu je DMS2, ako pogledate sliku s modulima nema starih prijemnika kraj modula nego stoji kraj orange. 

No stari modul istina s vanjskom antenom ima za nabaviti za oko 20$.

http://www.rcmodelpart.com/fsth9xbmodule-antenna_p121.html?cPath=1_2
http://www.ebay.com/itm/FS-TM002-FlySky-2-4Ghz-Transmitter-TX-module-GT3-TH9x-/380415063596?pt=AU_Toys_Hobbies_Radio_Controlled_Vehicles&hash=item589281362c

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #65
Lijepo odrađen review stanice. E sad mene zanima slijedeće, s obzirom da sam naručio FRSKY dual telemetry receiver i transmiter, da li će se ipak morat lemiti po stanici(a vjerujem da će trebat) da bise podaci prikazivali na ekranu od stanice? Ili da jednostavno koristim dodatni ekran od FrSky FLD-02 Telemetry Display Screen?

Ekran bi nekako ugradio odmah iznad READY znaka i vrha ručke.

Kaj se tiče onih lojtrica, iznad modula postoje dvije rupe sa M3 navojem pa mislim da bi se tu moglo nešto iskombinirat za ugradit lojtrice.

Hvala,
trebat ce lemiti, bolje uzmi taj ekrancici.

Vidio sam jedan video gdje je tip stavio ekrancic i neki dio od kompaumjesto lojtricadamoze nasloniti, moram ga potraziti.


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #67
Srepfler,svaka cast za video :) napokon nesto na hrvatskom :D
nego koliko ti to stanica imas? :D :D

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #68
Srepfler,svaka cast za video :) napokon nesto na hrvatskom :D
nego koliko ti to stanica imas? :D :D

Drago mi je da ti se svidja video, htjeo sam testirati kakav je gopro na glavi za test na stolu.
Fali mi kamera za blizu pa se koristim sa onom koju imam.

Previse ( stanica), no ne zadugo,
danas mi dolazi kupac za Turnigy 9x s videa, a ER9x frizirana je data u prodaju i ne vjerujem da ce dugo cekati kupca.
Tako da ce biti 9XR za experimetiranje, module a XG11 za ozbiljnije modele.

Do sada sam lako prodavao prijasnje stanice,
2 Hype,1 Radio Link, 1 Art tech.
Nisam jos ni stavio na njuskalo T9x s ER9.

9xR je bila za bozic i stalno su odgadjali, pa onda reko da probam a i nisam htjeo rezati zicu od antene u T9x a rado bi probao neke module.
Imao sam nesto nagradnih bodova od affiliate link, malo po malo pa se skupi.


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #69
Samo tako nastavi,treba toga biti i na hrvatskom,a ne da se mora trazit non stop po netu i jos na engleskom :)
Btw sad imas 2 transformer stil stanice :D

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #70
Samo tako nastavi,treba toga biti i na hrvatskom,a ne da se mora trazit non stop po netu i jos na engleskom :)
Btw sad imas 2 transformer stil stanice :D

Ja sam priznao da patim na izgled,
XG11 mi se odmah svidio,
9XR izgleda bolje u zivo nego na slici.
Jedino mi je jos Jeti bila izgledom neodoljiva, cak sam se cuo s Ricard Mrazek (tip inace je poznat po Turnigy videima) i potvrdjuje nije za palceve a pinch tehniku bi trebalo nouciti i sta ako mi ne lezi, ali izgled je bio pravi.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #71
Modul je naveden kao opcija na kutiji pa ce sigurno uskoro biti

rupe postoje iza ali su uze od lojtrica tako da ce sigurno biti neki stalak opcija za nabaviti.

Zaboravio sam napomenuti da su palice dupli saraf tako da se mozda moze nastimati udaljenost, ja sam prebacio Red Futaba ( kcerki se svidja).

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #72
Samo tako nastavi,treba toga biti i na hrvatskom,a ne da se mora trazit non stop po netu i jos na engleskom :)
Btw sad imas 2 transformer stil stanice :D

Ja sam priznao da patim na izgled,
XG11 mi se odmah svidio,
9XR izgleda bolje u zivo nego na slici.
Jedino mi je jos Jeti bila izgledom neodoljiva, cak sam se cuo s Ricard Mrazek (tip inace je poznat po Turnigy videima) i potvrdjuje nije za palceve a pinch tehniku bi trebalo nouciti i sta ako mi ne lezi, ali izgled je bio pravi.

izgled-svako kupi ono sto mu se sviđa(meni osobno su tvoje obje fora)
sve o turnigy 9x sam gledao bas na njegovom yt kanalu i ima stvarno puno toga :)
ma bit ce i modul sa stanicom sigurno,a onda mozda i ja uzmem ko' zna :)

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #73
Evo otisla danas Turnigy 9x s videa, jos ostaje frizirana iz oglasa.
To je jedna od jacih strana 9x, lako se promjeni kada se odluci za nesto drugo.