Skip to main content

Poll

ne mogu se odlučit izneđu spektrum dx8 i hitec aurora 9

  • spektrum dx8
    11 (40.7%)
  • hitec aurora 9
    16 (59.3%)

Total Members Voted: 24

Voting closed: May 01, 2012, 03:59:32 pm

Topic: spektrum dx8 vs hitec aurora 9  (Read 4539 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: spektrum dx8 vs hitec aurora 9

Reply #15
aha hvala  ;)
a i nije mi telemetrija od presudne važnosti
strong, light and cheap - choose two

Odg: spektrum dx8 vs hitec aurora 9

Reply #16
Ma naravno, kao sto rekoh to su sve nijanse, obje stanice su odlicne, sigurno ces uzivati s bilo kojom od njih.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: spektrum dx8 vs hitec aurora 9

Reply #17
Što se tiče telemetrije nju je svakako danas vrlo poželjno imati. Ako ti je to prva stanica, a svakako ne i zadnja, onda ti telemetrija nije toliko bitna. No, kako budeš rastao u modelarstvu tako će ti rasti i potrebe, a onda ćeš razmisliti i o telemetriji, a onda ćeš kupovati novu stanicu i potrošit ćeš više novca. Iz moga iskustva, a i kolega kojih je sve više s Aurorama, to je jedna od naj user friendly stanica. Brzo se prolazi kroz izbornike koji su jasni i pregledni na velikom touch ekranu, u par poteza se sve da poštelati na livadi, nema nepotrebnog kompliciranja. Nedavno smo poštelavali jednu heksu s Futabom 10 i trebalo je njezinom vlasniku puno više koraka da bi isprogramirao potrebno nego je to kod Aurore. U svome cjenovnom rangu to je još uvijek best buy stanica - s omjerom uloženo dobiveno što god netko pisao. Svakoj se stanici može naći neka zamjerka jer nekome ne leži dobro u ruci, nekome se ne sviđa dizajn itd, a netko ne bi mogao letjeti easy stara ili glidera a da ga ne skrši x puta pa mu je onda kriva ova ili ona stanica, prijemnik što god. No, sve je to individualno i ne govori ništa o stanici, samo o tome da se nekome više ili manje sviđa, zna je ili ne zna koristiti itd. Ja sam se na svojim počecima naletio s analognom 4 kanalnom Zebrom i to je za to vrijeme meni bila čista uživancija. Nakon 4 stanice danas imam Aurore i ne trebam više od toga.
 
lp
Toni  

Odg: spektrum dx8 vs hitec aurora 9

Reply #18
ja nisam glasal , a već je gotovo ..... glasam za spektrum , zašto ? , jer je super .....
a znaš kak kažu svaki cigan svog konja hvali .....
dx9-xd8-gobac630

Odg: spektrum dx8 vs hitec aurora 9

Reply #19
Ja sam nedavno kupio Spektruma.
Isto tako sam slinio po Youtubeu,ispregledal sve recenzije i isprepipal stanice uživo na livadi! ;D

Presudio je Spektrum jer mi je jednostavnijeg dizajna,kako bi rekao jedan na Jubitu;lakše ga je obrisati jer nema previše utora i utorčića,ne viri ona žičica od antene i ima zamjenskih prijemnika po mrak cijenama.
Za nekaj skupo i konkretno ćemo koristiti origigi RX+telemetriju,a za stiroporce Orange od 20-tak baksi (ima ih i za 6!) :)

Eto!LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian