Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 193812 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #120
jel se Sumo spušta na nos zato jer je prop u sredini? :)
moramo doči jedan dan do vas, vidim da svakodnevno letate
 

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #121
Pao je na nos zbog pilota :D ... Inace fino jedri i spusta se i sa ugasenim motorom. Odlican je SUMO,preporucio bi ga svima!!!

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #122
I da. Letamo kad god je moguce. Pa navrati slobodno. Kaj do ivanica imas 20 minuta voznje!!! :)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #123
več smo se dogovarali s eewanom i jobescu, ali su slabo letili dok vas nije bilo, sad pak vidim lete skoror svaki dan.
nije daleko ivanič, nekad davno sam živio tamo svaku noć...


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #125
Da...bucko nemre do zraka...moraš mu napraviti spirometriju da vidiš gdje pušča...

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #126
Želio bih se zahvaliti letačima iz Ivanića na gostoprimstvu na njihovom terenu, proveo sam sa njima par sati u ugodnom druženju i letenju.
Pošto moj avijun nije htio u zrak,ja sam se primio kamere i uspio nešto i snimiti tako da i ostatak društva može vidjeti kako nam je bilo dobro.


Eewan_GeeBee_ I dio.mp4
Sumo I dio.mp4
Sumo II dio.mp4
Sumo III dio.mp4

 





Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #131
dobri su videi, a pogotovo ovi gde ja letim ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
struja zakon, nitro USTAV



Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #134
Svaka čast Gjuro Z., vjerujem da če to biti pila za " driftanje " po nebu.
Volio bih biti nazoćan prvom poletanju "Monstera ", biti če zanimljivo..sigurno !  :D