Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 193816 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #255
...volio bih da mogu sa 67 god.starosti kao ovaj gospodin na video clipu doći na aerodrom u subotu poslije podne i sjesti u svoj zmaj i poletiti u jedan krug iznad svog grada...postoji li nešto više ili bolje...?


Flying dragon.mp4

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #256
Hvala na ovim ljepim videima, jer bilo je krasno i poduže letenje i druženje.
Zvukel si se na knap sa ugašenim motorom (2 puta), neki baš nisu imali tak puno sreće, al je bilo fakat prekrasno.
Imam i ja nešto materijala, al sad kasnim, ovo je i više nego dovoljno za ovaj vikend.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #257
Evo fotke tragedije sa danasnjeg leta...

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #258
 8)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #259
 8)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #260
 8)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #261
Prodaje se model  ;D :D



Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #264
to je najgore kad se desi.. steta modela  :(

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #265
Sreća da hans to prihvaća sa smješkom, jer smetnje i otkazivanje komandi nitko nemože predvidjeti, a događa se i ovo... :-\

bitno da je zabavno, a padovi su dio modelarstva. steta da su komande otkazale jer bi mi bilo lakse da sam ga stukel svojom krivicom... ;)
struja zakon, nitro USTAV


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #267
Sreća da hans to prihvaća sa smješkom, jer smetnje i otkazivanje komandi nitko nemože predvidjeti, a događa se i ovo... :-\

bitno da je zabavno, a padovi su dio modelarstva. steta da su komande otkazale jer bi mi bilo lakse da sam ga stukel svojom krivicom... ;)
Ili da si ga meni dal da ga ja stucem. Onda bi se bar mogel durit na nekog i prstom upirat! :D
Al ok,moglo je i gore bit (autoput)!!!
Znas kak ti velis,"sad bu jos bolji i laksi kad ga popravis"!


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #269
Ajmo dećki...nemojmo biti babe, primimo se posla i taj čas flota bude u punom broju a možda i veča !