Skip to main content

Topic: ajmo ajmo hrvatska.... (Read 18989 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #60
znas kaj..ja bum sve obrisal/cenzuriral..najmanje mi je cilj da se obicni gradani osjecaju povrijedeni.i to od nekoga tko je krvario za to.a zbog govana koja se smijulje sa strane i gledaju te iste gradane kako krvavo prezivljavaju.

runde ostaju..racun ce nebo platiti  ;D

edit:eto,odstranih one uvredljive dijelove koji bi se trebali ticati Hrvata ili tebe zac osobno. ostalo sam ostavio. mir prije svega. svima. ali ne i njima!

a love za rundu vise nemam  :'(..jbga..ak daju na đemdo pijmo svi..i ajmo našiiiiii  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #61
Pošalji wespu pp da cijelu temu fino obriše i ko voli neka otvori novu ....


mislim da je tako najbolje....
oni koji su čitali vrlo brzo budu zaboravili nepriajtelje nacije i na prvom mitingu bumo pili pivo i navijali za ove koji buju zabijali modele
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #62
ma nema razloga..kako rekoh,maknuh ono kaj dira obicne ljude. iza drugog stojim.pa ovo je birtija i pijani mulac se valjda tolerira hik  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #63
nema brisanja teme, aaaaajmoooo aaaajmoooo hrvatskaaaaaa :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #64
ili si hmm jedan od njih..ko ce vise znati..

jel i ti pjevas borbene nadajuci se sresti pokojeg bradatog da mu ti pokazes kaj znaci biti pravi 'rvat?
eto,ako si se nasao uvrijedenim,tebi osobno isprika, no kao 'rvatini nema isprike.
Ovo kao rvat, tup, telac čime si me uz ovo gore počastio sad jasno govori o tvom supreriornom intelektu i molim te nemoj se spuštati na moj nivo više.
A ispriku si zabij u dupe bez uvrede.
Ti cijelo vrijeme pišeš da su "rvati" što ja osobno mislim da je uvredljiv naziv, navijači kao i nepošteni političari. Možda ti je promaklo u žaru pisanja ili jednostavno misliš da su svi zaslužili da ih se naziva istim pogrdnim nazivom.
 
Ako si već toliko sposoban i nije ti stalo kako ti se država zove što nisi potražio sreću u nekoj civiliziranijoj zemlji od ove vukojebine. Dozvoljavaš si vrijeđati narod ove države i članove foruma zbog nezadovoljstvom u istoj  kao da mi ostali  uživamo i naslađujemo se kad čitamo i gledamo sve te naslove po novinama.
Pojma ti nemaš kaj sam ja protrpio i još trpim od svoje Hrvatske ali nikad se neću sramiti svog porijekla i svoje domovine zato jer je ona ja, ti i svi pošteni ljudi koji tu žive a ne političari i lopovi kojima smo je dali u ruke da njom i nama upravljaju.
Nisam ja "oni" niti ću ikada biti, nemam nikakve političke ambicije ali niti ne dozvoljavam da me bilo tko blati.
Što se tiće pive ako je nismo do sad popili nema ni potrebe. Jedino ako ćeš pred sabor pa se tam fino izjasni a ja ću platiti pivu i biti uz tebe pa nek nas skupa hapse ako treba.


Kakve samo gluposti pises ???

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #65
nemojte mi baljezgat više po mom postu o našoj hrvatskoj repki, nije to tema i vratite se temi, ko neće neka ne posta ko oće neka izvoli

Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #66
ili si hmm jedan od njih..ko ce vise znati..

jel i ti pjevas borbene nadajuci se sresti pokojeg bradatog da mu ti pokazes kaj znaci biti pravi 'rvat?
eto,ako si se nasao uvrijedenim,tebi osobno isprika, no kao 'rvatini nema isprike.
Ovo kao rvat, tup, telac čime si me uz ovo gore počastio sad jasno govori o tvom supreriornom intelektu i molim te nemoj se spuštati na moj nivo više.
A ispriku si zabij u dupe bez uvrede.
Ti cijelo vrijeme pišeš da su "rvati" što ja osobno mislim da je uvredljiv naziv, navijači kao i nepošteni političari. Možda ti je promaklo u žaru pisanja ili jednostavno misliš da su svi zaslužili da ih se naziva istim pogrdnim nazivom.
 
Ako si već toliko sposoban i nije ti stalo kako ti se država zove što nisi potražio sreću u nekoj civiliziranijoj zemlji od ove vukojebine. Dozvoljavaš si vrijeđati narod ove države i članove foruma zbog nezadovoljstvom u istoj  kao da mi ostali  uživamo i naslađujemo se kad čitamo i gledamo sve te naslove po novinama.
Pojma ti nemaš kaj sam ja protrpio i još trpim od svoje Hrvatske ali nikad se neću sramiti svog porijekla i svoje domovine zato jer je ona ja, ti i svi pošteni ljudi koji tu žive a ne političari i lopovi kojima smo je dali u ruke da njom i nama upravljaju.
Nisam ja "oni" niti ću ikada biti, nemam nikakve političke ambicije ali niti ne dozvoljavam da me bilo tko blati.
Što se tiće pive ako je nismo do sad popili nema ni potrebe. Jedino ako ćeš pred sabor pa se tam fino izjasni a ja ću platiti pivu i biti uz tebe pa nek nas skupa hapse ako treba.


Kakve samo gluposti pises ???


Evo ti i podrške gradjaninu

Iwek koliko puta tebi treba reći ne nadovezuj se na moje pisanje.
Jasno ako je u svrhu simbioze tebe i spomenutog nek ti bude, uživajte u sparivanju.

Pljujte malo usput po nama Hrvatima Hrvatskoj i postignućima Hvata u Hrvatskoj i van Hrvatske.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #67
ili si hmm jedan od njih..ko ce vise znati..

jel i ti pjevas borbene nadajuci se sresti pokojeg bradatog da mu ti pokazes kaj znaci biti pravi 'rvat?
eto,ako si se nasao uvrijedenim,tebi osobno isprika, no kao 'rvatini nema isprike.
Ovo kao rvat, tup, telac čime si me uz ovo gore počastio sad jasno govori o tvom supreriornom intelektu i molim te nemoj se spuštati na moj nivo više.
A ispriku si zabij u dupe bez uvrede.
Ti cijelo vrijeme pišeš da su "rvati" što ja osobno mislim da je uvredljiv naziv, navijači kao i nepošteni političari. Možda ti je promaklo u žaru pisanja ili jednostavno misliš da su svi zaslužili da ih se naziva istim pogrdnim nazivom.
 
Ako si već toliko sposoban i nije ti stalo kako ti se država zove što nisi potražio sreću u nekoj civiliziranijoj zemlji od ove vukojebine. Dozvoljavaš si vrijeđati narod ove države i članove foruma zbog nezadovoljstvom u istoj  kao da mi ostali  uživamo i naslađujemo se kad čitamo i gledamo sve te naslove po novinama.
Pojma ti nemaš kaj sam ja protrpio i još trpim od svoje Hrvatske ali nikad se neću sramiti svog porijekla i svoje domovine zato jer je ona ja, ti i svi pošteni ljudi koji tu žive a ne političari i lopovi kojima smo je dali u ruke da njom i nama upravljaju.
Nisam ja "oni" niti ću ikada biti, nemam nikakve političke ambicije ali niti ne dozvoljavam da me bilo tko blati.
Što se tiće pive ako je nismo do sad popili nema ni potrebe. Jedino ako ćeš pred sabor pa se tam fino izjasni a ja ću platiti pivu i biti uz tebe pa nek nas skupa hapse ako treba.


Kakve samo gluposti pises ???


Evo ti i podrške gradjaninu

Iwek koliko puta tebi treba reći ne nadovezuj se na moje pisanje.
Jasno ako je u svrhu simbioze tebe i spomenutog nek ti bude, uživajte u sparivanju.

Pljujte malo usput po nama Hrvatima Hrvatskoj i postignućima Hvata u Hrvatskoj i van Hrvatske.

ne mogu da ti ne kazem koliko su glupi tvoji napisi a

posebice ovo o "pljuvanju" ta tvoja omiljena rijec cesto upotrebljavana

zasto ja pljujem,sto sam pisao da ne vjerujem u Projekat tvoga velikoga Hrvata RIMCA
kako to da je Rimac Hrvat a ja nisam i Stipe nije Hrvat ?
da tacno je da on zivi u VUKOJEBINI,tako je sam napisao a sto tebi vrijedi ako zivis u civiliziranom dijelu Zemlje ako ti je u Glavi VUKOJEBINA !

Lupi tom blesavom Glavom o Betonski Zid i prestani pisati NESLANE komentare,
ti PRIMJERU HRVATSTVA !

Dao sam za ovu Zemlju vise nego ti,mnogo vise,konkretno sam dao a ti, STO SI TI DAO ?
prazne Fraze poklanjas Hrvatima koji su po tebi NEHRVATI jer su rodjeni 100km dalje !

Nizak i bezvrijedan si !

Pozz, Iv

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #68
ili si hmm jedan od njih..ko ce vise znati..

jel i ti pjevas borbene nadajuci se sresti pokojeg bradatog da mu ti pokazes kaj znaci biti pravi 'rvat?
eto,ako si se nasao uvrijedenim,tebi osobno isprika, no kao 'rvatini nema isprike.
Ovo kao rvat, tup, telac čime si me uz ovo gore počastio sad jasno govori o tvom supreriornom intelektu i molim te nemoj se spuštati na moj nivo više.
A ispriku si zabij u dupe bez uvrede.
Ti cijelo vrijeme pišeš da su "rvati" što ja osobno mislim da je uvredljiv naziv, navijači kao i nepošteni političari. Možda ti je promaklo u žaru pisanja ili jednostavno misliš da su svi zaslužili da ih se naziva istim pogrdnim nazivom.
 
Ako si već toliko sposoban i nije ti stalo kako ti se država zove što nisi potražio sreću u nekoj civiliziranijoj zemlji od ove vukojebine. Dozvoljavaš si vrijeđati narod ove države i članove foruma zbog nezadovoljstvom u istoj  kao da mi ostali  uživamo i naslađujemo se kad čitamo i gledamo sve te naslove po novinama.
Pojma ti nemaš kaj sam ja protrpio i još trpim od svoje Hrvatske ali nikad se neću sramiti svog porijekla i svoje domovine zato jer je ona ja, ti i svi pošteni ljudi koji tu žive a ne političari i lopovi kojima smo je dali u ruke da njom i nama upravljaju.
Nisam ja "oni" niti ću ikada biti, nemam nikakve političke ambicije ali niti ne dozvoljavam da me bilo tko blati.
Što se tiće pive ako je nismo do sad popili nema ni potrebe. Jedino ako ćeš pred sabor pa se tam fino izjasni a ja ću platiti pivu i biti uz tebe pa nek nas skupa hapse ako treba.


Kakve samo gluposti pises ???


Evo ti i podrške gradjaninu

Iwek koliko puta tebi treba reći ne nadovezuj se na moje pisanje.
Jasno ako je u svrhu simbioze tebe i spomenutog nek ti bude, uživajte u sparivanju.

Pljujte malo usput po nama Hrvatima Hrvatskoj i postignućima Hvata u Hrvatskoj i van Hrvatske.

ne mogu da ti ne kazem koliko su glupi tvoji napisi a

posebice ovo o "pljuvanju" ta tvoja omiljena rijec cesto upotrebljavana

zasto ja pljujem,sto sam pisao da ne vjerujem u Projekat tvoga velikoga Hrvata RIMCA
kako to da je Rimac Hrvat a ja nisam i Stipe nije Hrvat ?
da tacno je da on zivi u VUKOJEBINI,tako je sam napisao a sto tebi vrijedi ako zivis u civiliziranom dijelu Zemlje ako ti je u Glavi VUKOJEBINA !

Lupi tom blesavom Glavom o Betonski Zid i prestani pisati NESLANE komentare,
ti PRIMJERU HRVATSTVA !

Dao sam za ovu Zemlju vise nego ti,mnogo vise,konkretno sam dao a ti, STO SI TI DAO ?
prazne Fraze poklanjas Hrvatima koji su po tebi NEHRVATI jer su rodjeni 100km dalje !

Nizak i bezvrijedan si !

Pozz, Iv

Lupi glavom o beton je usporedba očito sa lupi petama
Vukojebinu si zapamtio jer sam ti rekao da si rođen tamo  ;D  to sam pretpostavio po tvom karakteru i pogodio izgleda.

Kao prvo Stipu ne miješaj jer ga nisam nigdje spomenuo a pogotovu da nije Hrvat.
Nije me briga je ili nije ali se ponaša kao Hrvat i to mi je dovoljno, ne baljezga bez veze niti na račun Hrvatske ni Hrvata. Dao bi se okladiti da je Hrvat po pisanju, no želim reći nevažno. Nisam napisao ja da je Stipe iz vukojebine to si sanjao Iwek, samo da bi nas čim više zavadio. Netko je napisao nešto slično no ne ja. Ak si senilan pij lijekove.

Za tebe me uopće ne zanima što si Iwek, uopće te ne doživljavam a tvoj doprinos se vidi iz tvog pisanja. Koliko si dao ili uzeo ni to me ne zanima. Tvoje samohvale mi je puna kapa vjerujem i drugima. Ljigav si od glave do pete i ne dotiči me se.
Da si Hrvat nisi jer nemaš ni jedne lijepe riječi za Hrvatsku i Hrvate. Ako imaš domovnicu i paseporte to si mogao kupiti ili rođenjem dobiti nevažno. Nisi Hrvat jer nemožeš smisliti Hrvatsku niti da bi iz Hrvatske bilo tko u nečem uspio.
Mrziš nas kao zemlju i kao naciju.
 
Što se tiće mene i ostalih narodnosti iz ovih prostora. Od mene ni sto metara žive srbi, ima ih još u blizini. Ti ljudi nikad nisu bili ugroženi niti koliko znam da im je itko predbacivao da su srbi niti neće. Pošteni ljudi rade i žive imaju svoje tekuće probleme kao i svi mi. dolaze mi u kuću i ja njima. To su Iwek isto Hrvati i to pošteni. Za vrijeme rata su ostali ovdje jer je to njihov dom. Dobar dio tih ljudi je bio u našoj vojsci za vrijeme rata jer su Hrvati Srpske nacionalnosti.
Kad komentiramo politiku pljujemo politiku skupa ali državu nikada. Ja te i takve ljude poštujem. Kao i druge nacionalnosti.
 
A sad mi tu netko preneseno piše da sam Ustaša. Samo sam Hrvat.
Nije mi jasno zašto je grijeh biti Hrvat i voljeti Hrvatsko.
 
Da si ti Iwek dopuštaš da mene vrijeđaš, tko si ti? Jel tebe netko sa ovog foruma vidio uopće, primio za ruku i pozdravio?
Sve koje blate Hrvatsku i Hrvate po automatizmu svrstavam kao ljude koji mi neće dobro. Jer ja ne vrijeđam ničiju zemlju ni naciju.
 
To koliko vrijediš Iwek to nek svatko procijeni za sebe. Tvoja potreba da se nadmećeš u vrijednosti sebe i svoje imovine sa drugima isto govori dosta o tebi. Valjda ti je to potrebno da bi znao da vrijediš bar nešto jer nemaš očito s kim družiti se niti popiti piće i porazgovarati.
Eh da Iwek i kad prodaješ heliće koji su prilično skupi pod dva kompleta onda čovjek očekuje da će složiti dva helića a ne na pola jedan i drugi. To je tvoje poštenje Iwek, glavo da si ga utrampio Hrvatu  ;D


Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #70
Od danas se pravim Francuz da ne provociram više svojim Hrvatstvom.

Svejedno ću navijati za Hrvatsku repku jer kao Francuzu to valjda nije grijeh.
Još da mi je biti u tom busu Stipe :) koliko god su stisle nedaće te jadne Hrvate još se znaju zabaviti  :D

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #71
lol kako su gadne ove dve pogotovo ova lijevo ko tip sa sisama izgleda  :D :D :D

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #72
hahahaahhahah,jesu ruzne,hahahahahaa
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Re: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #73
Ne kuzim sta je pocelo neko takmicenje u necemu? ?????

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #74
pa ja mislim da su ove dvije tamo popile sperme vise nego ovi svi skupa iz autobusa pive  :D