Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68461 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #225
Opaaa...jedva čekam da vidim ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #226
majk , ja te potpuno podržavam.
ne zato kaj smo si dobri, već zato jer si fer prema svima.
meni je poklonio jedan frame (nije za snimanja, ali meni super) valjda među prvim quad-ovima.
pomagao mi slagat, flashat reglere, testirao, nosio djelove.
 
ko god ga je nazvao prvi put uvijek mu je pomogao barem savjetom, jer ipak nije niti on svemoguć da zna sve probleme rješit.
 
fakat nije u redu da ako vidite da čovjek nešto sam stvara i to onda kupite od njega
pa poslje serete po njemu , a kad tad ćete ga opet zvati.
 
kolko ljudi ima ovdje na forumu koji poznaju majka, a da su ga nazvali samo pitat kak je?
a ne da ga zovu samo kad nešto trebaju.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #227
Šokre...ovaj zadnji video je cool.

Što ti je na štapu pokraj tebe-   vjetrokaz ili vjetrosmjer? :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #228
na ribicki stap je stavio prijemnik za video    ;) ;)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #229
majk , ja te potpuno podržavam.
ne zato kaj smo si dobri, već zato jer si fer prema svima.
meni je poklonio jedan frame (nije za snimanja, ali meni super) valjda među prvim quad-ovima.
pomagao mi slagat, flashat reglere, testirao, nosio djelove.
 
ko god ga je nazvao prvi put uvijek mu je pomogao barem savjetom, jer ipak nije niti on svemoguć da zna sve probleme rješit.
 
fakat nije u redu da ako vidite da čovjek nešto sam stvara i to onda kupite od njega
pa poslje serete po njemu , a kad tad ćete ga opet zvati.
 
kolko ljudi ima ovdje na forumu koji poznaju majka, a da su ga nazvali samo pitat kak je?
a ne da ga zovu samo kad nešto trebaju.

Hvala na komplimentu.
Nastojim biti ok prema svima koliko mogu.

A ovo za ribički štap neznam šta da kažem, osim da paziš da se prilikom proleta ne zapucaš u njega :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #230
malo po malo dugurao do cist ok flight time-a, a da pri tome ne vuce ko ljena krava  :D budem jos probao sa 6s baterijom od 5000mah. 2x 4s 3800mah baterije nesto sitno preko 20min leta. ova snimka je sa 3s 5800mah. tezina 1990gr.

Quadcopter fpv flight tbs osd

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #231
To Kroky , samo peglaj fpv, trebam doletiti jednom do vas da probam, tu ima mjesta za letiti koliko hoces. Danas cu probat fpv na DDG quadu sa 2x5000 3S batkama, da vidimo kolko moze

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #232
iskreno dosadilo mi je vec tu, nema grma koji ne poznam ko svoj dzep  :D

sa 810kv motorima mislis stavit 2x3s? teli se ko krava, ajd da je 4s, al sa 3s jako tesko....

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #233
A znam , bolje 4S, ali kad nemam ni jednu osim one tvoje zippy 3700 4S I s njom letim 7 min. Imam sad te batke pa cu probat na 11" graupner propovima. Najbolje bi bilo sa 2 batke 4s 5000

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #234
tako ja letim 2 x 5000 4s oko 20 min leta ne hovera.
Prosječna brzina između 30 i 50 kmh

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #235
Kroky moraš malo pripazit na pražnjenje baterije, let do 3,3V po čeliji je too much za bateriju ako želiš da ti potraje.  :) Ja obično letim do 3,8V počeliji pa ih odmah takve na storage naponu ostavim za sutra.
Inaće quad ti super radi jedino si stavi RSSI  :)
Koje si propove stavio gore?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #236
ovo je nakon par ciklusa na punjacu bio jedan test da vidim koliko je max. inace ih praznim do 3.8V, nekad 3.9V. pazim dosta na baterije, i kolko god pazim opet nakon nekog vremena pocne padat voltaza, tak da iskreno ak se koji put malo jace isprezni necu plakat za njom  :D znas kak se kaze, nije ona mene kupila nego ja nju  :D

graupneri 10x5 su gore, a jucer stigli i drveni turnigy pa cu i to probat, samo sto imaju mali pitch, 10x4 su...

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #237
Ujutro sam testirao DDG JAZU sa dve batke 3S 5000 u paraleli i 11" graupner propovima. Ukupna tezina je 2600g. Duzina leta je 17min 38sec , ali kombinirane voznje , znaci ganjanje u altitude i malo hovera u GPS-u , a kad bi ova kombinacija bila samo na 4S to bi bilo jos bolje. Nemam jos video tx da ga odfuram malo dalje  8)


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #238
Ovo je super kombinacija za zujanje i snimanje  :) Na 2600g će ti definitivno bit potrebno 4S, mislim da nemaš baš puno rezervne snage na 3S, dali si probao u manual s koliko gasa se podigne u hover?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #239
Nisam probao, evo danas tek ulovio malo vremena da prosecem DDG quada, stvarno letne perfomanse su super. Jedva cekam da nabacim videolink I opalim jedan fpv let, to ce biti dobitna kombinacija