Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1041520 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3720
po obicaju uvijek zadnji napravim video ;D

jos uvijek muku mucim s programom za editiranje jer mi guta frejmove, ali sve snimljeno je u real time, nista nije ubrzano :D :D

www.youtube.com/watch?v=GbhVRdZBlaI


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3722
je je, tak i charpu veli da mu guta frejmove  :D
zekam se... ide to ko ludo jbt... ne zeli past !!!  :)

To GuMi samo deri !!! ;)
 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3723
gumi rasturas ;D kad ce ti pokosit travu tamo  ;D

charpu si moze priustiti da mu guta frejmove :D

ovaj custom made miniiron je pun pogodak, ide ko po spagi i prezadovoljan sam kako me slusa ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3724
Haha, pa ako gradsko komunalno preduzeće to ne uradi, naručio sam neke karbon propove pa ću ja da to sredim... nije frka...  :D :D :D

Ironic, mislim da je vrijeme da kupimo XiaomiYi... Hvale tu kameru na sve strane, a ona košta 100$ sa silikonskom zaštitom...

Jasno je da nama treba betonska zaštita, ali ok, bolje išta nego ništa...  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3725
prije bi trebao bolji komp ili program za edit videa  ;D ovo mi vec polako zivce kida :D

znaci snimim video skoro bez zelatine, krenem editirat, a to traje desetljecima ;D , napravim konacno video, exportiram, ispadne sranje, i onda mi youtube iz tog sranja napravi sranje na sranje, i onda dobis ovo gore  ;D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3726
Ironic u kojem programu uređuješ?? Ako snimaš sa sj 4000 ona ti nema 29.97fps nego u H.264 30fps. mene opet pate boje u videu, ali s vremenom to nadolazi polako shvaćam program (Adobe Premiere pro)


Donedavno sam radio u cyber link power directoru i tamo nikada nisam imao problema sa framovima, samo što ima malo efekata, ali za obrezivanje videa i neko pisaranje u videu je sasvim uredu.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3727
wondershare video editor

sj kamera je u pitanju

evo ovako ti meni izgledaju export postavke


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3729
Ja radim u najglupljem programu koji se zove Windows Movie Maker, cut, copy, paste i videa ispadaju dobro i sa mobiusa i gopro, nema razlike od orginal fileova. Ali mislim da je i do te SJ4000 kamere, boje su uzas, ali ne samo kod tebe Ironic nego isti slucaj i kod Stefana sam vidio i kod Gumija. Kao da imas plavi filter ispred

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3730
ja dajem sve od sebe a kamera me uje...  ;D

budemo videli uskoro, kada mi stigne paketic... jel ce onda biti bolji video ili nam kinezi mazu oci opet  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3731
Šta si kupio sada?

Nego, u SJ4000 je Novatek čipset a on obooožava hladne boje... zato ima puno plave...  :)

Ja sam kupio RunCam HD da probam... Vidjećemo ako ne bude valjala sledeća destinacija mi je XiaomiYi

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3732
đaomi đi  ;D