Skip to main content

Topic: Malo animacije i filma ne škodi (Read 13409 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Malo animacije i filma ne škodi

Učim se, vježbam... nije teško, ali ni lako - pogotovo sinkronizirati zvuk tako da ima smisla:

http://www.youtube.com/watch?v=dmrZBl0V3Fw

Kratki film - RC Chair

LP,
milan
---

Odg: Malo animacije ne škodi

Reply #1
 :D :D :D a pogon je grah i to na 6S  :D :D


Odg: Malo animacije ne škodi

Reply #3
 :D :D :D ....stvarno si me nasmijao, hvala ti  :D :D :D
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: Malo animacije ne škodi

Reply #5
Dobar i smijesan filmic xD
Lp,
Alex


Odg: Malo animacije i filma ne škodi

Reply #7
Evo i novog video uratka. Jedna kamera mi je pala zajedno sa quadom, pa je izgubila oštrinu, a ovaj prokleti Galaxy A5 je priča za sebe - na ekranu izgleda oštro, no kad sam prebacio video na kompjuter, skoro sam se onesvijestion koliko je mutno. Ovakve prilike se ne propuštaju, a eto... propustio prekrasan prizor, odnosno snimio samo nije to kako treba ispalo.

https://www.youtube.com/watch?v=LGp0eJ7QC3k

Hvala na pozornosti.

LP,
milan
---

Odg: Malo animacije i filma ne škodi

Reply #8
najačiiiii  :D :D :D :D
Leti samo leti :-)


Odg: Malo animacije i filma ne škodi

Reply #10
Ma sve od prvog vide do kraja  :D :D :D :D


PS trenutno sam u karanteni (nemogu modelirat  :'( ) [size=78%] pa me ovako nešto razveseli [/size] :D :D :D :D
Leti samo leti :-)

Odg: Malo animacije i filma ne škodi

Reply #11
Ma sve od prvog vide do kraja  :D :D :D :D


PS trenutno sam u karanteni (nemogu modelirat  :'( ) [size=78%] pa me ovako nešto razveseli [/size] :D :D :D :D

Hvala na pohvalama.

Kakva karantena?  :(   Žena zabranila trošenje novaca?  ;D

LP,
milan
---
 


Odg: Malo animacije i filma ne škodi

Reply #13
Super je kamera. Nisam ni znao da je toliko osjetljiva i ima jako malo šuma. To sa Mobiusom nije moguće. Inaće je zvijezde teško snimiti u današnje vrijeme - toliko je ulične rasvjete da cijelo nebo lagano svjetluca od svjetlosne 'prljavštine'. Treba bježat' što dalje od grada i naselja da bi se snimilo nebo kako treba.

LP,
milan
---

Odg: Malo animacije i filma ne škodi

Reply #14
Da, ovo je na Sljemenu. I ovo je kamera usmjerena u poprilicno tamnu tocku neba. Ovo je fotka prema gradu, tu se dobro vidi koliko je svjetlosnog smoga...