Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1041469 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5040
Prerijetko letim sa ekipom da bi imalo smisla da imam koncesiju na neki kanal. Ja ak dodem upalim sa krivo stavljenim pinovima, svi prisilno slete i onda u miru letim.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5041
haha istina Dag ! :D

nego super da si spomenuo frekve...
glupo je da smo opce pisali frekvencije to sam tek poslje razmisljao.
Organizator odredi 3/4 frekve za video linkove i na njih si stelamo vtx.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5042

Kod natjecanja se obično odrede nositelji, tj. potencijalni finalisti na osnovi prethodnih rezultata (u našem slučaju video uradaka :) i onda ih se razbaca da se ne poizbacuju u prvom krugu. Također možemo organizirati skupine ko' u nogošu, leti svatko sa svakim pa prva dvojica idu dalje.


Što se frekvencija tiče, pretpostavljam da vi s Immersionima ne možete na Boscam kanale? To pitam zbog međusobnog nadgledanja.
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5043
26.09. planiram biti u Osijeku. Samo morem biti tamo od četvrtka. Nadam se da ču Vas pratiti u dubokoj pozadini. Imam BOSCAM freku ali ne znam koju  ::) , pošto skoro stalno letim sam  :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5044
Adder, kad bi stvari tako funkcionirale....kanal do kanala zaboravi sa istim antenama...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5045
Nije problem u antenama nego u selektivnosti ali kako god kanal do kanala nema sanse. Bas jucer slucajno isao potvrdit sumnje i naletim o multi FPV flyerima pa jedan kaze da ce raditi ali sa sjenama(ghost) u slici. Svakako napravit skok za jedan kanal. Dodatna selektivnost se moze posticiti sa suprotno polarizacijom antena.......po nekom logicnom rasporedu
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5046
Aha, znači je do antena. hahaah :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5047
Opet ajmo usmjeriti raspravu u pravom smjeru. Ne kontam zasto ste zapeli na 2 najtrivijalinje stvari. frekvencije koje se lako mjenjaju i srusene gatove koji se lako ucvrste.


Otvoreno pitanje je način natjecanja. Runde, kvalifikacije ko s kim!?

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5049
A da ziher ću Cigin quad kupit :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5050
Trebao bi ići ko metak,


ZED, sve što nabavljaš sa istoka je od nekog vrlo sličnog :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5051
Sorry ali nemrem AliShanMao-a smislit! Pratim ga već neko vrijeme :D



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5054
Ma i cigla leti ravno,  ali kad hocu izvesti neki kompliciraniji trik on se cijeli stilta u zraku jer jedan motor ne vrti isto kao ostali. A i ti svi motori su vec stari, imam za prodat neke quadove i nesto opreme pa kad to rijesim uzimam cobre 2204-2300kv