Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1035755 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1800
hvala Sekile ... ne izgleda tesko ali prijatelj mi ima samo za afro esc progrming ...bum se morao nekak snaci  :'(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1801
Ako si iz zg mi ti ih flashamo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1802
nazalost nisam  :'(  iz medjimurja sam ...ali dok mi stignu esc-ovi ak budete letili ja dodjem u zg  odmah se upoznamo pa vam dam da flashate i na drugom letenju mi date natrag ak moze tako  ;)


a za cijenu flashanja se dogovorimo  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1803
Flashamo djabe , a procedura po regleru 20 sec tako da ih odmah uzmes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1804
oo super fala ...a onda ak  to na brzinu sflashate super ...mozda do onda narucim i motorice pa odma poletim  ;)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1805
Sekile daj ti meni javi kolko para treba da se slozi neki budget build koji je dovoljno brz da se nosi ukoštac sa ovime što vi radite kad ste na livadi. Znači sve od nule, sa FPV opremom (jeftini display ili Quanum stiro pizdarija).


Hvala!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1806
Evo ja cu:


4 motora tipa sunnysky ili cobra, 80 dolara 2300 kv. Imas i cobre 2000 kv za 6 incne propeke. Sa ostalih, jeftinijih, budes brzo iso na ove, tako da bolje izbjegni u startu. :)
4 esc-a blueseries 12 ili jos bolje 20A - 40 dolara
frame cca 150-200 ok npr jazz, ili imas na my rcmart one jeftine.
naze 32 30 dolara, ili cc3d oko 18 na banggood


propovi cca 5-10 dolara set hq, 5040 ili 5045 ili 6045


Fpv ako nemas nista, ovisno kolko imas love. Kvalitetnije immersion 600 mw, a losije (mozda dovoljno) boscam. Antene isto, ovisno s kolko love raspolazes.


Znaci oko 180 -200 dolara quad bez fpv. Fpv 60-100 dolara + 30 dolara kamera + dzojzle


batke znaš sigurno cifre, i receiver

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1807
Eto Đorđe sve napisao, Zed kreni u akciju  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1808
ok, ja sam IN  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1809

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1810
Tocno to sam imal u glavi u gornjem postu, ali s mobitela bi mi trebalo 3 do 4 dana da nakeljim linkove haha :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1811
A  jeste probavali flasovati Blueseries bez tog alata (kad kažem bez,mislim bez onog bijelog dijela,on je skup. USBASP mora(ili arduino),ali USBASP je 3-4$). Mislim da je moguće i bez. Tutorijali pokazuju gdje su pozicije za lemljenje kablića. Mislim da se da i bez alata. Možda je malo teže,ali mislim da može.
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1813
@ xtreme   pa moze ali jako bi bilo komplicirano a ovako 20 sec i gotovo je  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1814
Ja ga nisam probao, a i nema mi BEC, onda moram extra BEC da napojim naze i receiver, a mjesta u miniju jedva.  A koliko vidim nema simonk mada pise da ide do 621Hz , a moze ispast kao sa tigerovim escovima od 12A, citao sam da nisu bas nesto . Neznam ja se drzim provjerenog, kad radi vrhunski cemu kemijati