Skip to main content

Topic: letenje u Vukovaru- blagdanski skup (Read 4053 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Grupa mala ali odabrana ... danas se dosta letilo pa evo par kadrova a snimke letenja bude postavio kolega "strojar"..
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Reply #1
Danas nakon blagdanskog "umora" i kratkog noćnog odmora tri mladića nastavili su sa svojim prvim zračnim osvajanjima vukovarskog neba pod budnom kontrolom jednookog instruktora a mora se priznati da im ide sve bolje!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Reply #2
evo prijatelju da te pozdravim.neime danas sam sa svojim drugovima iz ruske delegacije i njihovim ambasadorom takodjer mojim prijateljem bio u batini da odamo pocast poginulima u batinskoj bitci.poslije smo produzili da vukovara gdje smo polozili vjence za pale borce u domovinskom ratu.tamo nas je docekalo nekoliko generala i sezdesetak vojnika,a tebe nigdje.
tuzno sam promatrao rupe od metaka po kucama i zgradama,porusene kuce koje tu stoje vec vise od 18 godina.kao da je vrijeme stalo poslije smo otisli do hotela lav,presli mostic ,spustili se do rijeke pojeli sav fis paprikas,ovi moji popili prvo svu vilijamovku onda travaricu pa lozu...... usput smo promatrali trku kajaka.
imamo hrvatsku!


Odg: letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Reply #4
sve cu dati vama.meni je dovoljna i voda.


Odg: letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Reply #6
E moj prijatelju Hsaraga baš danas ja sam se doma vratio u ispražnjene prostorije i možeš samo misliti u kakvom sam stanju ..A da si možda okrenuo moj broj vjerovatno bi mi susret sa tobom bar malo vratio živost u ovakvom danu ispunjonemom teškim emocijama .I  ako mi je ovo drugi razvod braka ovaj nije kao prvi -ovu mladu
ženu sam stvarno volio al eto ispalo je poslije 6 godina  braka da sam po njenom mišljenu previše različit i pomalo prestar za nju...ne znam više što da ti odgovorim al te molim da se potrudiš doći u Vukovar a ida druge animiraš ..Vjerujem da sad znaš kad si već vidjeo to što si ,da je Vukovar zaslužio da mu u posjet dođe modelarsko pućanstvo iz cijele lijepe naše !!!hvala Ti majstore
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Reply #7
Zlaja, tuzno je to znam i sam sam bio prije 12 godina u tvojoj situaciji ali danas sam sretan sto mi okrenula ledja,
imam 13 godina mladju i nju da Stapom tjeram ne bih ju mogao otjerati,
pratim tvoje napise i radove i mislim da je samo jedan razlog,zena treba ljubav i da joj se posveti vremena a mislim da ti to nisi mogao ispuniti,
inace kako bi uspio sagraditi toliko aviona,
nisi li pretjerao na ovoj strani a zanemario kucu i suprugu?

naci ces ti drugu,ne brinem ali trazi neku koja se interesuje za modelarstvo,
pozdrav,Iv

Odg: letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Reply #8
Poštovani Ivane .Sada konačno shvaćam koliko nekada tvoji postovi mogu iziritirai ljude da onako burno reagiraju kao što su u više navrata...Ova žena je bila mlađa   13 godina , kod mene završila tečaj padobranstva i ronjenja i držao sam je kao kap vode na dlanu a iako izgleda papučarski ,bio sam kuhar i kućni majstor....Dakle Iv tvoja pretpostavka o tobožnjem "zapuštanju"žene radi modelarstva je u meni izazavala reakciju na  kakvu je  bilio potaknuto još dosta članova ovog foruma.Već sam ti jednom u pp rekao  a kažem ti i sada : tvoji savjeti o modelarstvu su poželjni i uvijek dobrodošli al te molim da neke komentare nevezane za izradu modela i letenje uputiš na PP..I ja bi ovdje sada mogao svašta napisati , ali ja sam čovjek koji u potpunosti razumije starije generacije od mene jer kod kuće imam jednu živu legendu hrvatskog zrakoplovstva koji upravo nekad nastupi kao i Ti ovdje,, ne shvaćajući kakvu to reakciju može izazvati...
Sada Te iskreno molim da o svojim postovima malo razmisliš ali da i dalje daješ dobre savjeten.
  s poštovanjem - Zlatan Podunajec
 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Reply #9
ne,ne,nista u zlobi nisam mislio,ali kako si ti svoje stanje u vise navrata danas,sada vec sinoc,ovdje opisao kao nemio dozivljaj i osjecao se pogodjen tako sam i ja samo htio da te pokusam utjesiti,
citao sam tvoje postove ,javno ovdje pises,pa ti i ja tako odgovaram,pa kako se i meni to desilo prije 12 godina suosjecao sam sa tobom,
ako sam pogrijesio,molim,

Odg: letenje u Vukovaru- blagdanski skup

Reply #10
Iv prijatelju moj cijenjeni !ne zamjeram ti ja ništa al ona tvoja "misao" nissam li zapustio ženu zbog modelarstva me malo iznenadila ...Ona ima potpuno druge razloge koji nisu za javno iznošenje jer ne želim blatiti nikakve vjerske zajednice  pa tako i onu u koju je ona uletila i koja je imala i ima jako veliki utjecaj u njenoj odluci....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar