Skip to main content

Topic: CRO minds (Read 6733 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: CRO minds

Reply #1
vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....................


Odg: CRO minds

Reply #3
za onoga ko nezna sta je pravi model i za djecu ce to dusu dat
eh da je to meni bilo imat kad sam klinac bio  :)  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: CRO minds

Reply #4
zasto tolki bum s tom trgovinom i tim helikoptercicima zadnje 3 godine po ljeti na svakom standu ih ima a nijedan stand nije bio na 24sata  :)


Odg: CRO minds

Reply #6
Ma ovih 24 sata su stvarno komedija! :D :D


Uploaded with ImageShack.us

Odg: CRO minds

Reply #7
nema kaj za ovo treba oružani list...

Odg: CRO minds

Reply #8
zasto tolki bum s tom trgovinom i tim helikoptercicima zadnje 3 godine po ljeti na svakom standu ih ima a nijedan stand nije bio na 24sata  :)

neznam cemu frka ljudi se snasli kako si napraviti reklamu
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: CRO minds

Reply #9
DAJ NE SERI..........

Odg: CRO minds

Reply #10
Ne znam za 24sata ali određenim online listovima možeš platiti prosto za članak.
Moguće da su i oni i tako si napravili reklamu.

Mislim da se o tome radi.

A ako je neki novinar iskopao to za priču mora da u 24sata primaju onda upitnu "radnu snagu" . :D :D :D


Odg: CRO minds

Reply #12
Ma ovih 24 sata su stvarno komedija! :D :D

Prije bih si odrezal spolovilo neg čital 24 sata, index, dnevnik.hr, novu tv, rtl i njihove vijesti itd. itd. Tam nema nijednog novinara, sve sami retardi, dezinformacije, senzacionalizam, zatupljivanje i propaganda koju vode oni čiji su ti "mediji"
A dečki su stvarno revolucionari, svaka čast, dofurali su nam heliće iz ju es end ej u našu kroejšu, wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii SAD BUMO SVI LETELI I SNIMALI, tak su jebeni da čovjek odmah pomisli da su to vojni UAV-i itd.  :D :D :D :D
MAK Zapad

 

Odg: CRO minds

Reply #13
Ma ovih 24 sata su stvarno komedija! :D :D
Daleko su oni od komedije ili satire. Mislim da bi pravi izraz bio nekompetencija ili tome slićno.
Ovaj 'novinar' se obrušio, među ostalima i na zrakoplovne modelare, kritizira do jaja, a sam priznaje da ne zna što je to 'F3J'. Kako bi vi dragi kolege nazvali osobu koja kritizira recimo neku sportsku disciplinu uz komentar 'da ne zna što je to' ... ?
Damir
[attachimg=1]

Odg: CRO minds

Reply #14
SLOBODAN MUFIĆ, zamjenik urednika Sportske rubrike Jutarnjeg lista  :'( :'( :'( :'( :'( ŽALOSNO!!!!!! Kako ga nije sram?