Skip to main content

Topic: Domovinski most (Read 8607 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Domovinski most

Neki od nas su na domovinskom poslije 16:00 pa ko voli nek izvoli  :)

Odg: Domovinski most

Reply #1
A ova nedjelja? Popodne za sad kazu mogucu kisu, pa mozda prije rucka?

Odg: Domovinski most

Reply #2
Onda bi trebalo iskoristiti subotu popodne .
Danas smo mislili malo rulati 3M radi podesenja trapa ako stignemo
( ako ja završim još neke sitnice )

Odg: Domovinski most

Reply #3
Sumnjam da cu danas stici...obaveze... :(


Onda bi trebalo iskoristiti subotu popodne .
Danas smo mislili malo rulati 3M radi podesenja trapa ako stignemo
( ako ja završim još neke sitnice )

Odg: Domovinski most

Reply #4
 :-[  šteta.

Mi bi trebali završiti 3M-a do susreta u Prelogu.
Ostale su još neke sitnice koje treba napraviti picpic a sad
Kako sam na GO bude i to

Odg: Domovinski most

Reply #5
Izgleda da će se danas malo više raditi, tako da smo danas u radioni ( hmmm, dnevnom boravku )

Odg: Domovinski most

Reply #6
Vele da bu nedjelja suha (ak' im je za vjerovat)...jesi planirao nesto onda kad danas nisi bio? Fran i ja ziher idemo (batke se pune), pa ak si nesto planirao da dodjemo u isto vrijeme...

Odg: Domovinski most

Reply #7
Javim ako bude nešto.
Evo danas smo lagano prema kraju Zagija 3M ( struja, voda plin  :D ) pa sutra planiramo malo rulati i podešavati pokretne površine,
njih samo 6.

Odg: Domovinski most

Reply #8
 :) Pa to bi valjalo vidjet...ak nis drugo mozes bit siguran da bu te Fran nagovarao da ne ostanes samo na rulanju  :D ...mozda i mi zavrsimo (mini) Zagija 0, 85m sutra pa bi moglj usporediti "Davida i Golijata" uzivo...


Javim ako bude nešto.
Evo danas smo lagano prema kraju Zagija 3M ( struja, voda plin  :D ) pa sutra planiramo malo rulati i podešavati pokretne površine,
njih samo 6.


Odg: Domovinski most

Reply #9
Mi smo poslje15h na Domovinskom...

Odg: Domovinski most

Reply #10
Ja se trenutno borim sa priključkom slavine pa neznam dal ću stići.



Odg: Domovinski most

Reply #13
Pozdrav svima, posebno Plavom i kk159 koji su najaktivniji na ovom dijelu foruma koji je meni interesantan.


Već dugo vremena (još od osnovne škole) sam se želio baviti RC modelima, ali do sada nisam imao prilike.
Kako mi je jedan od preduvjeta relativna blizina lokacije na kojoj se može/smije letjeti, imam pitanje vezano uz lokaciju oko Domovinskog mosta:
* okuplja li se još tamo ekipa?
* treba li biti član nekog modelarskog društva da bi se tamo moglo letjeti?
* postoji li kakva članarina?
* koja su pravila ponašanja?
* može li se doći bilo koji dan ili samo vikendom?

Znam za Lučko kao jednu od lokacija, no kako sam doma na Peščenici interesantnije su mi lokacije na istočnom dijelu grada.....
Ako postoji još koja lokacija, a da je relativno blizu, molim prijedloge.
Obzirom na posao, mnogobrojnu obitelj i još neke obaveze, ne mogu letjeti svaki dan (što bih htio), pa mi je blizina moguće lokacije bitna da mogu "zgibati" na sat vremena i letjeti, a ne trošiti pola sata ili sat na put do lokacije i još toliko natrag.
Za prvi post dosta.
Zahvaljujem na odgovorima/pomoći.
Pozdrav!

Odg: Domovinski most

Reply #14
 Sad tek vidio ovaj post, pa sa višemjesečnom odgodom odgovaram...
 
Dakle, na Domovinskom mostu se nekad puno više letjelo...sad koliko ja znam rijetki tamo lete (što i nije loše osim ako si početnik i želiš skupiti neke informacije "uživo")...
 
Pravila "nema", ali izbjegavaj ići previše blizu mostu i kućama zbog sigurnosti (pripazi i na dječje igralište koje je nedavno napravljeno), a isto tako izbjegavaj ići blizu Savi radi mogućeg pada i gubitka modela...
 Što se tiče dolaska, radnim danom se rijetko dolazi (pogotovo sada kad su kraći dani), a vikendom ti je veća vjerojatnost da ćeš nekoga tamo naći. Na istoku imaš još ekipu (uglavnom helikopteraša) iz Dugog Sela, pa ako ti je bliže Dugo Selo vidi s njima...
S Domovinskim ti je jedino neizvjesno hoćeš li moći autom ući unutar nasipa...svako malo se mijenja put kojim se može proći/doći...no ako nemaš puno opreme, sparkaš se "ispred" rampe i pješke prođeš tih 50-100m...prije cca. 3 tjedan su nam opet zatvorili (prekopali) prolaz pa se sada ne može unutra (ili može samo ja ne znam  :( )...
U svakom slučaju možeš posalti PM, pa ti odgovorim kad idemo...i zimi se vikendim leti ako je lijepo vrijeme...tako smo i jučer letjeli na Kanalu, a i prekjučer na Japetiću... ;)
 
Pozdrav svima, posebno Plavom i kk159 koji su najaktivniji na ovom dijelu foruma koji je meni interesantan.


Već dugo vremena (još od osnovne škole) sam se želio baviti RC modelima, ali do sada nisam imao prilike.
Kako mi je jedan od preduvjeta relativna blizina lokacije na kojoj se može/smije letjeti, imam pitanje vezano uz lokaciju oko Domovinskog mosta:
* okuplja li se još tamo ekipa?
* treba li biti član nekog modelarskog društva da bi se tamo moglo letjeti?
* postoji li kakva članarina?
* koja su pravila ponašanja?
* može li se doći bilo koji dan ili samo vikendom?

Znam za Lučko kao jednu od lokacija, no kako sam doma na Peščenici interesantnije su mi lokacije na istočnom dijelu grada.....
Ako postoji još koja lokacija, a da je relativno blizu, molim prijedloge.
Obzirom na posao, mnogobrojnu obitelj i još neke obaveze, ne mogu letjeti svaki dan (što bih htio), pa mi je blizina moguće lokacije bitna da mogu "zgibati" na sat vremena i letjeti, a ne trošiti pola sata ili sat na put do lokacije i još toliko natrag.
Za prvi post dosta.
Zahvaljujem na odgovorima/pomoći.
Pozdrav!