Skip to main content

Topic: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D (Read 8189 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Danas od tam jedno 15:30 do sada smo se mučili i nikako složit taj flymentor, prvo nismo mogli spojit daljinski original od jamare sa kompom pa se nije flymentor htio spojiti i tako to, kad smo spojili shvatili smo da se na daljinskom ne da isključiti mix mod , tj mozda i moze sli mi to nismo uspjeli, pa kad se spoji fly mentor sve ife na svoju stranu... nakon toga ni pet ni sest nabavili hitec aurora 9 daljinski sa 7 kanalnim prijemnikom i onda opet iznova sve pospajali i opet ista stvar opet
kad damo gas dize servo 2 i 3  pa kad hoces skrenut u lijevo dize 2 serva pa jedan  itd itd... uglavnom ne bi ga spojili da radi kak treba nikako...
kad upalim na hitecu monitor vidi se da mixer radi tj da dize kanale 234 zajedno itd itd... pokusali smo ugasit mixer na daljincu ali sta god pogasili on i dalje mixa servace...

sad me zanima dal je itko tko voljan pomoci da se poigramo s tim flymentorm , instalirati ga sa hitecom i probati ugasiti mixer na ovom standarnom daljinskom
cisto da vidimo dal je moguce...

eto 50km u krugu zagreba i zagreb smo spremni doci malo na obuku i da vidimo kako se to spaja i instalira...


Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #1
imam hitecovu stanicu optic6 sport sa prijemnikom i 3d mentora spojenog na funcopteru , mixevi iskljuceni , 4 kanala u igri i sve radi OK. Slijedio uputstva za postavke na stanici i mentoru .Pretpostavljam da imate i neki program i kabel za uštimavanje "kompjutera" -KDS mentor setup ?

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #2
imam hitecovu stanicu optic6 sport sa prijemnikom i 3d mentora spojenog na funcopteru , mixevi iskljuceni , 4 kanala u igri i sve radi OK. Slijedio uputstva za postavke na stanici i mentoru .Pretpostavljam da imate i neki program i kabel za uštimavanje "kompjutera" -KDS mentor setup ?

da ima program taj flymetor , hitec ima uputstva ali nigdje nemogu naci kako komplet iskljucit mixer...  jel imas nekog da stvarno kuzi te helice , pretpostavljam da bi to rijesio za pola sata :)

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #3
pa ja sam nesto sam kljuckao s time i stvar se jako jednostavno složila, neznam gdje je kvaka s mixevima ??? da se nedaju isključiti na stanici ?Neznam tko od ekipe s foruma to kuži .

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #4
Baš gledam taj flymentor .. Jel to dosita tako dobro kako pišu? Vidim da su kritike jako dobre. Mislim jel može pomoći počeniku ili se ne isplati trošiti pare na to.

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #5
ima dosta pomoći od njega i ako se dobro postave žiraći i kamerica  stvar pomaže

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #6
prijedlog ! baci flaj mentor u smeče (šalim se )
imam ti helicomand 3D ko nov ...dogovorimo se za lovu !

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #7
khm khm,  ovako naso sam neki filmich norveski na jubitu, dal je moguce da sam na daljinskom trebao staviti swash type na 1 servo 90¨ tako da imam samo gas u mixu, a ostalo da mi ne mixa ? posto sam postavio taj swash type na 3 serva 120¨ on mora mixat sve smjerove ? jel moguce da je tu problem ? ha ?

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #8
prijedlog ! baci flaj mentor u smeče (šalim se )
imam ti helicomand 3D ko nov ...dogovorimo se za lovu !

ma super si, kaj nebi sad kupovao jednog za drugim a niti prvoga neznam slozit :)


sutra cu vidjet mislim da ce proradit samo ako stavim swash type na 1 servo sad mi se vise neda ici u radionu :)

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #9
khm khm,  ovako naso sam neki filmich norveski na jubitu, dal je moguce da sam na daljinskom trebao staviti swash type na 1 servo 90¨ tako da imam samo gas u mixu, a ostalo da mi ne mixa ? posto sam postavio taj swash type na 3 serva 120¨ on mora mixat sve smjerove ? jel moguce da je tu problem ? ha ?

pa negdje ti upravo tako nešto i piše :-) u uputstvu

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #10
Baš gledam taj flymentor .. Jel to dosita tako dobro kako pišu? Vidim da su kritike jako dobre. Mislim jel može pomoći počeniku ili se ne isplati trošiti pare na to.

Flymentor radi mrak! To ti dodje kao zastita investicije, a i mozes ga i iskljucit.
3 x rc helikopter :P

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #11
prijedlog ! baci flaj mentor u smeče (šalim se )
imam ti helicomand 3D ko nov ...dogovorimo se za lovu !
Mislim da ovdje valja jedino sto robi prodaje..... 8)
Enlight me!

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #12
A sta je sokole, jos danas si htio montirat kavez oko helija a sad si vec na elektronskoj stabilizaciji. Napredujes ko NASA jebote! :D :D :D :D ;D
3 x rc helikopter :P

Odg: ajd pomagajte muke po flymentoru 3D

Reply #13
A sta je sokole, jos danas si htio montirat kavez oko helija a sad si vec na elektronskoj stabilizaciji. Napredujes ko NASA jebote! :D :D :D :D ;D
Ma to ti je današnja mladež a nisu još ni hover napravili ??? ;D
Enlight me!