Skip to main content

Topic: Phantom 3 - baterije "klonovi" (Read 7523 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Phantom 3 - baterije "klonovi"

Interesira me da li je netko uistinu isprobao jeftinije klonove baterija za Phantom 3? Cijena im kreće već od 45USD pa do 70-80 dok su "originalne" osjetno skuplje
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #1
Cisto me interesira gdje si naletio na ove od 45USD...da se upustim u avanturu! [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
LP,  Chris
... gravity always wins ....


Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #3
Nema bas feedbeck-ova, malo sam skeptican!

LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #4
Osobno letim sa battery hackom na ph2 vec 6 mjeseci , ako nije sila mozda radije preraditi.

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #5
Na koji nacin preraditi/izraditi bateriju za P3?
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #6
Na internetu i na youtubeu ima dosta za ph2 konkretno nisam za ph3 trazio

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #7
Ima i za tricu ali kad stigne jedna onda ću bolje znati
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #8
Stigla mi baterija. Izgleda kao one na banggood-u. Ne mogu puno reći jer je odradila jedan let a za dalje ćemo vidjeti. Za sad uredno radi, puni se a phantom je prepoznaje kao originalnu i prikazuje serijski broj i stanje po ćelijama. Starije verzije su blokirane u novom DJI GO programu ali ova radi uredno dok ako se koristi Litchi onda rade sve baterije pa i stari klonovi. Inače Litchi je fora aplikacija koja ima dsta dobrih funkcija koje nema DJI GO samo je šteta što na mojem mobitelu ne mogu imati oba programa instalirana jer se kolju i ne radi nijedan nego mogu imati samo jedan od njih.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #9
gdje si je kupio ?



Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #11
hvala


Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #12
Odrađen i firmware update za bateriju i phantom i dalje radi bez problema. Na starijim klonovima phantom više ne želi u zrak kad treba poletiti dok s ovom baterijom je sve ok, prikazuje status, broj punjenja, serijski broj,...uglavnom radi i to za 2-3 puta manje para. Pravi test tek sljedi
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #13
Odlicno...ja cekam nastavak testova - pa da i ja narucim?
...koliko si ukupno platio carinu na batt?


Sent from my iPhone using Tapatalk
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #14
Ništa carine a plaćena je 65$ jer je lik malo snizio na best offer  :) . Vagao sam je i teška je kao i original pa su unutra valjda ćelije s istim “C“. Znači plaćena je 455kn što je skoro 3x manje nego original kod nas a da ga j.... neće valjda biti 3x gora ;D
Jebo struju, samo nitro i benzin.