Skip to main content

Topic: POTAPANJE BRODA VIS (Read 8061 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #1
Časno je dao svoj život !!!

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #2
Gledao sam i neke druge snimke ovog potapljanja koje djeluje malo neozbiljno.

Vidi se na njima kao i ovdje kako spašavaju 2-3 sa krme koja je već pod vodom.

Moglo se dogoditi da se ljudi utope, i da ih tonući brod povuće za sobom.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #3
I ona eksplozija na pocetku, voda ga je direktno u glavu pogodila.
A valjda netko treba i kamere pokupiti :)

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #4
Ovo je bilo jedno jako neozbiljno potapanje. Nekontroliranom eksplozijom, na jednoj snimci se vidi di šrapnel prolazi pokraj brodice na kojoj je čovijek na par metara od njega..

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #5
zato što su stručnjaci...,

prvi onaj crveni mundir kome je voda skoro glavu skinula :D :D :D


ja sam jučer htio zalijepiti snimku ovdje, ali me previše nervirao sadržaj baš zbog toga

daj samo zamisli koliko se dozvola moralo prikupiti da tako nešto napraviš...

prvo da se ideja uopće uzme u razmatranje - nemoguće
pa nabavi brod - mission faking impossible
pa ti onda padne na pamet da ga potopiš usred mora - to ti je odmah garantirano 27 udruga u živom zidu koji pluta okolo
pa kako ga prevesti - prvo dozvole od ko zna kog
pa ga dovezi - nafta i rentanje ovih kaj ga šlepaju/guraju isto nije badave
pa postavi eksploziv - ej, eksploziv!!!, pa nemreš ni petarde bacati u vodu osim za novu

itd,
itd...



i onda, kad si to sve rješio, što napraviš...

dogovorite se da vas par stoji na brodu dok netko vrši "opaljenje"

jer logično, netko je trebao biti pored eksploziva da prati što se događa...


a scene s brodićem koji se napikava na olupinu da spasi ovog, dok brod tone su za best of...

jebeno malo im je falilo svima da uđu u "fails of the week"---


katastrofa... srećom nitko nije stradao...

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #6
Ne kužim zašto su ga potopili?!!?

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #7
Da bude atrakcija roniocima (turistima).
Vidim da ste i vi primjetili neke nelogične stvari što se tiče sigurnosti. Jučer kada sam gledao snimku (sa strane obale) se točno kuži kako lik ili dvojica se još uvijek nalaze na krmenoj palubi koja je već bila u ravnini s vodom??!!!!Ne kužim ali očito oni kuže. Danas vidim još par bisera kada liku koji je na palubi proleti vodeni stup pored glave. Ne kužim što su uopće radili na brodu koji se sprema potopit tj detonirat eksploziv.
Dovoljno da ga je jedan dio "zakačio" i prignječio bi ih u strop zbog prsluka i nebi se izvukao da je Chuck Norris.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #8
Dečki nije to baš sve tako crno, malo izgleda neorganizirano.....ali vjerujte nije tako niti približno...... ;) 

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #9
mene osobno nije ni najmanje briga hoće li prirodna selekcija biti na djelu u takvim situacijama

ali kak se ponašaju prema sebi, jednako tako/još manje odgovorno se ponašaju i prema ostalima

ko onaj tigar sa kvadom iznad klinaca...

ali opet, tu smo di jesmo i ovo su naši stručnjaci...

vani se tako brijem ni luftić ne potapa u bazenu, kod nas očito može i brod od 50 metara...


blah, pizdim bezveze

u svakom slučaju pozitivno je da će roniocima biti zanimljivije :)




Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #11
Po meni moglo je to jednostavnije se potopit, staviš pumpe na brod napuniš vodom i on ode dole. ove eksplozije u prisustvu čovjeka na brodu, brodica u blizini dok se to aktivira, majko mila..

 

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #12
Nema ga do pravog kostura za privuć ronioce...
Multirotor FTW!

Odg: POTAPANJE BRODA VIS

Reply #13
Čitam danas u novinama kako su se ipak neplanirano okupali. Da je brže tonuo od predviđenog tako da brodovi u blizini nisu stigli na vrijeme pokupiti ih na "suho". Nisam za ovo ni malo stručan al onako laički mi se učinilo nepotrebno riskantno. Mario, mogli su iz HRM-a ili HRZ-ea malo vježbati na njemu. :)