Skip to main content

Topic: piper j3 (Read 8268 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: piper j3

Reply #30
ja radim sobne modele ali kada ja radim model kroz moje ruke prode jako jako puno balz i radim iskljucivo sa izabranom balzom, neznam kako vama ovaj model izgleda ali taj model sa  sviom elektronikom i detaljima ima ispod 300 grama a 1 metar raspona  :), nebi htio da se neko u vrijedi i da si misli da ga ne fermam volim cuti sta ljudi misle o nekim stvarima i svaki prijedlog je dobro saslusati ako se tice izrade modela  :) :) :)

Odg: piper j3

Reply #31
Krivo sam se izrazio malo ali znat ce Herman točno na što mislim...

Žao mi je ako ste se našli uvrijeđeni, a "prcanje" je najnormalniji izraz tu u Hrvatskoj.

Mene nemozes uvrijediti a Herman stvarno dobro radi,ne bi bilo ispravno ne skrenuti mu paznju na ovaj detalj sa Horizontalnim Stabilizatorom,on ne mora prihvatiti savjet ali ce se uvjeriti da je trebao
e sada si i mene doveo u nezgodu,
nisam trebao napisati sto jesam,
nisam u losoj namjeri!

Iv

Odg: piper j3

Reply #32
ma ja se samo zafrkavam sa izrazima i nisam htio nekog uvrijedit  ;) ;) , a horizontalac po osjecaju dovoljne cvrstoce a kada krenem preslacit vidjecu koliko ce folia napest i dali ce biti portrebno pojacat rep

Odg: piper j3

Reply #33
Prcati


U prenesenom smislu zadirkivati nekoga, ići na živce i sl.

Vrsta riječi: glagol
Primjer: Daj me nemoj prcat u zdrav mozak!
Sinonim: zadirkivati, zafrkavati, podjebavati
Standardna riječ: zadirkivati

Tako veli Google, a što se tiče modela, super je.


Odg: piper j3

Reply #34
Ja nebi presvlaćio sa folijom: folija je prozirna i onda se vidi balza ! Ja bi to presvukao izoflorom, i krila i trup i stabove..
D.

Odg: piper j3

Reply #35
domra idea  ali vec sam odlucio gore ide dva sloja japan papira i trenutna tezina bez preslake sa svom elektronikom spremnom za let je 251gram  :) :) :) :) :)

Odg: piper j3

Reply #36
domra idea  ali vec sam odlucio gore ide dva sloja japan papira i trenutna tezina bez preslake sa svom elektronikom spremnom za let je 251gram  :) :) :) :) :)

ak ces sa Japan Papirom presvlaciti mozes Horizontalac ostaviti kako jeste,
Japan ne zateze jako kao sto Folija
ali ces bezbojnim dva puta ?

Odg: piper j3

Reply #37
moram razmislit dobro sta se tice japan papira a sta se tice folije ima puno vrsta i kvaliteta  ;) :D :D :D

 

Odg: piper j3

Reply #38
evo jos nekoliko slika modela  :)

Odg: piper j3

Reply #39
evo jos nekoliko slika modela  :)

Herman,
na drugoj slici odozgo,zavrsvi Rub Krila i ove dvije koso postavljene  letvice sa trouglom u sredini,
ovako kako si taj trougao postavio tako si trebao i umjesto ove dvije kose lajsne da uradis,dovoljno Furnirom 2-2,5mm ali sve tri do vanjskoga ruba,ne kao ovaj jedan trogao sto si uradio krace,
ovako neces imati cisti prelaz folije ili japana na zavrsnici krila,

zed ima ponovo razloga za  "prcati"

Odg: piper j3

Reply #40
ove dvije slike su Damirova primjedba i u redu je kako je primijetio

crveno krilo - ja radim ovako i imam cist zavrsetak bez nabora a sto se kod tebe ovako kako si uradio nece desiti

Pozz

Odg: piper j3

Reply #41
model nije nije upola gotov kako ce bit a krilo nije nimalo pobruseno tek cu ga danas pobrusit i slozit a rub krila na koji mislite onaj trokutic je niži od profila tako da ga folija ne dira :D :D